Обирай зручний спосіб зв'язку:

Біоревіталізація

Біоревіталізація – одна з найбільш передових та затребуваних процедур у косметології. Це комплексна програма, спрямована на омолодження та пожвавлення шкіри біологічним шляхом. Без операційного втручання можна отримати молоду, пружну та підтягнуту шкіру.

Біоревіталізація

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ: СУТЬ ПРОЦЕДУРИ

Біоревіталізація у перекладі означає «природне пожвавлення». Її суть полягає у введенні у шкірний покрив ін’єкцій гіалуронової кислоти. Це найважливіший структурний компонент шкіри, завдяки якому підтримуються всі обмінні процеси в шарах дерми, а також відбувається зволоження та ліфтинг. При низькому вмісті кислоти шкіра стає в’ялою, сухою, зморшкуватою та сприйнятливою до зовнішніх дратівливих факторів.
Гіалуронова кислота починає взаємодіяти з клітинами шкіри та запускає природний процес відновлення тканин.

ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ

Ін’єкційна біоревіталізація рекомендується дівчатам вже з 25 років. Процедура успішно справляється з такими косметичними проблемами:

  • сухість та зневоднення шкіри;
  • дрібні зморшки, ознаки старіння;
  • пігментні плями та купероз на обличчі;
  • темні кола під очима;
  • розширені пори на обличчі.

Біоревіталізація – ідеальна процедура перед відпусткою в спекотні країни та на гірськолижні курорти (бажано зробити ін’єкції за 2 тижні до поїздки), а також незамінна після них відновлення шкіри.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ

Ін’єкційна біоревіталізація у Львові та Запоріжжі у клініці Vidnova виконується таким чином: під шкіру (у проблемні місця) за допомогою тонкої голки або канюлі вводиться чиста гіалуронова кислота. Активна речовина для таких ін’єкцій надовго затримується у шкірному покриві.
У сучасних препаратах міститься не лише гіалуронова кислота, а й вітаміни, амінокислоти, пептиди та нуклеотиди. Вони дають змогу за більш короткий час отримати максимально яскраві результати від проведеної процедури.

Біоревіталізація практично безболісна. Пацієнтам із підвищеною чутливістю лікар-косметолог наносить на місце ін’єкції мазь із анестетиком. На завершення процедури на шкіру наноситься заспокійливий крем із протизапальним та загоювальним ефектами.

КУРС ПРОЦЕДУРИ

Після 1 процедури видно ефект зволоження, покращується структура тканин, підвищується тугор. Для стійкого результату рекомендовано курс процедур із 3-5 сеансів з інтервалом у 2-4 тижні. Після цього буде потрібна серія підтримуючих процедур.

Біологічна ревіталізація застосовується у поєднанні з іншими популярними косметологічними процедурами в клініці Vidnova — чисткою та пілінгом обличчя, карбокситерапією та плазмоліфтингом .

Ціна біоревіталізації у Львові та Запоріжжі

З вартістю процедури та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни ».