Обирай зручний спосіб зв'язку:

Гінекологія у Запоріжжі

Жіноче інтимне здоров’я безцінне. Тому турбота та уважне ставлення до нього мають стояти на першому місці. Важлива складова частина – профілактичні огляди. На жаль, багато гінекологічних захворювань протікають безсимптомно. Виявити та вилікувати їх можна лише при своєчасному зверненні до фахівця та правильної діагностики.

Досвідчений гінеколог у Запоріжжі допоможе вирішити всі делікатні питання, пов’язані із захворюваннями жіночих статевих органів, та поверне повноцінну якість життя.

Коли звертатися до гінеколога?

Профілактичний огляд рекомендується проходити 1-2 рази на рік. Такий підхід дозволить виявити захворювання на ранній стадії та запобігти його наслідкам. Але, на жаль, багато дівчат не ставляться свідомо до свого здоров’я і йдуть до лікаря, коли є дискомфорт.

лазерное омоложение Fotona

Симптоми, коли потрібно звернутися до гінеколога

Об’єктивні причини для візиту до фахівця, які не можна ігнорувати:

 • порушення менструального циклу є серйозним приводом для звернення до лікаря, оскільки менструальний цикл – найважливіший індикатор здоров’я дівчини;
 • болючі та рясні менструації. Якщо критичні дні протікають надважко, то гінеколог у Запоріжжі дасть рекомендації, які покращать стан;
 • біль унизу живота (тягне, ріжуча, колюча). Такі відчуття можуть бути першими симптомами серйозних патологій: кіста яєчника, міома, ендометріоз;
 • нетипові виділення з піхви (водянисті, білі, кров’янисті, сирні), а також свербіж і печіння часто говорять про патологію внутрішніх органів;
 • кровотеча поза циклом – тривожний «дзвіночок», що вимагає негайної консультації;
 • дискомфорт під час статевої близькості – цю проблему може вирішити тільки лікар;
 • новоутворення на статевих органах, а також висипання, виразки;
 • стресове нетримання сечі. Підтікання відбувається під час занять спортом, чхання, кашлю;
 • початок клімактеричного періоду. У цей період рекомендується пройти повне обстеження.

Крім цього, гінеколог у Запоріжжі обов’язковий до відвідування перед плануванням народження малюка, а також добору контрацептивів та контролю при їх застосуванні.

Діагностичні методи у клініці Vidnova

Ефективне лікування гінекології ґрунтується на точній діагностиці. Гінеколог починає прийом із діалогу з пацієнткою. З’ясовує причину візиту, скарги. Далі лікар проводить огляд у гінекологічному кріслі. У деяких випадках для встановлення остаточного діагнозу недостатньо лише стандартного зовнішнього огляду за допомогою дзеркал. Потрібні додаткові дослідження.

 

Основні діагностичні методи, що використовуються в гінекології Vidnova – мазки на аналіз (визначення наявності або відсутності патогенних мікроорганізмів).

Гінеколог у Запоріжжі використовує технології діагностики експертного класу, комфортні гінекологічні крісла, які зроблять візит максимально орієнтованим на ваші комфортні відчуття.

Після діагностики та вивчення результатів аналізів гінеколог ставить діагноз.

Поширені захворювання у гінекології

Найбільш поширеними вважаються:

 • вагінальний кандидоз («молочниця»). Мабуть, про нього знає кожна друга дівчина. Збудник – грибок Candida, який розвивається на слизовій оболонці статевих органів. Основні симптоми молочниці: свербіж зовнішніх статевих органів та сирні виділення з піхви;
 • Ерозія шийки матки. Їй піддаються близько 50% дівчат дітородного віку. Це порушення епітеліального покриву (слизової оболонки) шийки матки. Ерозія підступна: розвивається без симптомів, але може перерости в онкологію.
 • Ендометріоз. Патологічне розростання тканин матки. Ендометріоз може призвести до безпліддя.
 • Кіста на яєчниках. Новоутворення доброякісного характеру. Однак воно вимагає постійного спостереження фахівця через ризик переродження на злоякісне.

Методи лікування гінекологічних захворювань

Сучасна гінекологія в Запоріжжі має широкий спектр можливостей для усунення патологій жіночих органів.

 

Переваги лікування у клініці Vidnova

 • Інноваційне обладнання та компетентні лікарі-гінекологи. Цей тандем дозволяє досягти високих позитивних результатів. Лікування гінекології проходить згідно з європейськими протоколами та стандартами.
 • Індивідуальний підхід. Гінекологія Vidnova персоналізувала підхід до пацієнта від консультації та діагностики до складання плану лікування. Ми пишаємося тим, що в нас лікуються сім’ями.
 • Повна конфіденційність пацієнта. Інформація про стан здоров’я пацієнтки, а також результати діагностики залишаються у стінах кабінету та не розголошується.
 • Доступні консультації суміжних фахівців. Гінекологія у Запоріжжі забезпечує комплексний підхід до здоров’я наших пацієнток.

Ціна послуг гінеколога у Запоріжжі

Детальніше вартість послуг ви можете дізнатись у розділі «Ціни» або у адміністраторів Vidnova за тел: +38 (096) 214-03-33