Обирай зручний спосіб зв'язку:

Хірургія

Сучасна пластична хірургія у Запоріжжі, Дніпрі – це поєднання високого професіоналізму пластичного хірурга та якісного обслуговування клініки, де виконуються операції. Клініка естетичної медицини та пластичної хірургії в Запоріжжі Vidnova цьому яскраве підтвердження.

У нас проводяться пластичні операції будь-якого рівня складності – комплексне відновлення після пологів та грудного вигодовування, омолоджуючі (anti-age) та іміджеві втручання. Ми прагнемо не лише усунути недоліки зовнішності, а й повернути нашим пацієнтам віру в себе, підвищити їхню самооцінку. Пластичні операції у Запоріжжі, Дніпрі – крок до власної привабливості!

Сучасне обладнання

Пластичні операції в Запоріжжі, як і пластичні операції в Дніпрі, і в Києві проводяться тими ж методами, що і в кращих клініках Європи.

Операційна в клініці Vidnova оснащена за останнім словом техніки, відповідаючи міжнародним стандартам якості та безпеки.

Операційна клініка Vidnova

Ми застосовуємо якісний та безпечний інгаляційний наркоз на сівофлурані. Загальна анестезія проводиться максимально комфортно для пацієнта, за допомогою сучасного наркозно-дихального апарату та монітора. Інгаляційний наркоз дозволяє нам проводити симультанні (сумісні) втручання. Пластична хірургія в Запоріжжі, Дніпрі передбачає одночасне виконання: збільшення ( та/або підтяжка) грудей та пластика живота; маммопластика та ринопластика (пластика носа).

У Vidnova не застосовуються порожнинні розрізи, робота провадиться за допомогою ендоскопа. Це означає, що це маніпуляції пластичний хірург здійснює через невеликий прокол. Керувати ходом втручання допомагає нове відеообладнання.

Це значно полегшує як роботу хірурга, а й відновлювальний період для пацієнта. Вдвічі скорочується час перебування у стаціонарі клініки – пацієнт виписується через 1 добу!

Пластичні операції у Запоріжжі, Дніпрі – це насамперед висока естетика. Рубці після ендоскопа швидко гояться і стають зовсім непомітними через свій малий розмір.

Багато пластичних операцій у Запоріжжі, Дніпрі ми виконуємо під місцевою анестезією (без подальшої госпіталізації).

Дослідні лікарі

У нас працюють спеціалісти з великим позитивним досвідом роботи. Кожен із співробітників має багаторічний стаж та багату практику. Багато хто з них виконував пластичні операції у Дніпрі та Києві.

Це лікарі найвищої кваліфікації, які виконують практично всі види операцій. Лікарі з клініки Vidnova беруть участь у найважливіших міжнародних заходах у сфері медицини, відвідують конференції та майстер-класи у Європі, постійно вдосконалюють свої навички.

Наші лікарі дуже люблять свою роботу, тому що вона робить наших пацієнтів більш привабливими, молодими та впевненими в собі!

Наші операції

Клініка Vidnova пропонує різнобічний спектр послуг з усіх видів корекції фігури та особи. Найпопулярніші пластичні операції у Дніпрі, такі ж, як і найпопулярніші пластичні операції у Запоріжжі – збільшення грудей, підтяжка грудей, зменшення грудей< /a>, пластика живота (абдомінопластика), ринопластика (пластика носа), підтяжка повік (блефаропластика), ліпосакція, виправлення форми гомілок.

У клініці малоінвазивні операції – пластика повік, отопластика (пластика вух), лабіопластика проводяться під місцевою анестезією ( без подальшої госпіталізації) безкровно з мінімальними розрізами. Ми пропонуємо “хірургію 1 дня”!

Пластичні операції у Запоріжжі, Дніпрі результати ви можете переглянути на сторінці фотогалереї до та після .

Крім того, на наших пацієнтів чекають ефективні процедури з омолодження: ін’єкції краси, контурну пластику обличчя, збільшення губ.

Ми не обмежуємо турботу про красу пацієнта проведенням пластичної операції, пропонуючи весь комплекс послуг, включаючи післяопераційний косметологічний догляд.

Проводимо лікувальні процедури – наприклад, усуваємо прояви гіпергідрозу.

Швидка реабілітація

Клініка естетичної медицини та пластичної хірургії у Запоріжжі Vidnova пропонує унікальні можливості для швидкої реабілітації після операцій.

До ваших послуг фізіотерапевтичні процедури, що прискорюють загоєння та відновлення: озонотерапія, ультразвукові методики, лікування мікрострумами.

Комфортне перебування

У клініці Vidnova зручні сучасні палати. Ми гарантуємо бездоганне обслуговування та повний комфорт для наших клієнтів.

Крім комплексного медичного обслуговування та реальності проведення будь-якого виду обстеження, ми також пропонуємо вам комфортне перебування в нашій клініці.пластичні операції комфортні палати

Для пацієнтів у нас передбачені одномісні чи двомісні палати. У кожній є свій санвузол з душовою кабіною, є телевізор, холодильник та Wi-Fi.
Клініка пластичної хірургії в Запоріжжі Vidnova має в своєму розпорядженні палати класу VIP. Це двокімнатний номер з обладнаною зоною відпочинку та вбиральні.

Ми пропонуємо клієнтам харчування кухнею кафетерію в лікарні. Це сніданок, обід та вечеря. Різноманітне меню: салати, гарніри, птах, риба та м’ясо. Також можна замовити їжу з ресторану. Наш персонал візьме на себе усі організаційні питання.

Прозорі ціни

У клініці Vidnova найпрозоріші ціни на пластичні операції у Запоріжжі та пластичні операції у Дніпропетровську. Ціни фіксовані та прописані в прайсі, який доступний за цим посиланням.

Нагадуємо, що пластика Запоріжжя, Дніпро та всі пластичні операції проводяться лише у Запоріжжі. Консультації проводяться у Запоріжжі та Дніпрі.

До нас приїжджають клієнти України, а також з-за кордону. Їх приваблює висока якість нашого сервісу, кваліфікація нашого персоналу та комфортні ціни. Для них надається безкоштовний трансфер до клініки. Багато хто з тих, хто спочатку планував виконати пластичні операції у Дніпропетровську (Дніпрі), Києві, Харкові та інших регіонах країни, стають нашими пацієнтами.

Клініка естетичної медицини та пластичної хірургії у Запоріжжі Vidnova – це якісна турбота про ваше здоров’я, красу та молодість!