Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерна епіляція зони бікіні

Доглянута та гладка інтимна зона – не просто данина моді, а елемент особистої гігієни. Вважається, що видаляти небажане волосся в цій делікатній ділянці боляче і складно. Однак лазерна епіляція зони бікіні у Запоріжжі швидко розвіє цей міф!

Щадна процедура пройде швидко, а особливо ніжна і чутлива шкіра не постраждає. Після лазерної епіляції ви отримаєте гладку шкіру в області бікіні, спокусливу інтимну зону та впевненість у собі.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ БІКІНІ: ОСОБЛИВОСТІ

У клініці Vidnova лазерна епіляція бікіні проводиться на популярному апараті нового покоління Lumenis LightSheer DESIRE (США). Це світовий «золотий стандарт» у лазерній епіляції.
Апарат Lumenis LightSheer DESIRE ефективно та якісно видаляє волосяний покрив на довгий проміжок часу. Його головна перевага: дві інноваційні насадки – вакуумна безконтактна та охолодна.
Вакуумна безконтактна насадка – гарантія безболісної та комфортної епіляції в інтимній зоні. Система охолодження допомагає уникнути опіків та роздратування.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

Лазерна епіляція зони бікіні в Запоріжжі має низку незаперечних переваг:

  • висока результативність без побічних ефектів (роздратування, почервоніння, вросле волосся, алергії);
  • волосся легко видаляється в важкодоступних місцях (міжягодична складка);
  • лазерна епіляція бікіні підходить для чутливої ​​та ніжної шкіри;
  • безболісність та безпека.

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ

Ефект – відсутність небажаної рослинності видно вже після першого сеансу! При цьому лазер надає омолоджуючу дію на шкіру інтимної зони, а також рівномірно освітлює її.
Рекомендований курс процедур – 8-10 сеансів залежно від індивідуальних особливостей пацієнтки.

Ціна лазерної епіляції бікіні у Запоріжжі

Вартість процедури – лазерна епіляція зони бікіні у Запоріжжі становить 600-900 грн. Перелік цін по зонах представлений у розділі «Ціни».

Про акції та знижки на послугу ви можете дізнатись у розділі «Акції».

І пам’ятайте, що ми робимо це ніжніше!