Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерне шліфування постакне

Ідеальна гладка шкіра – мрія кожної людини. На жаль, вугрова хвороба, з якою зіштовхуються як підлітки, так і дорослі люди, залишає на обличчі неестетичні рубці постакне та пігментацію. Такі наслідки не проходять самостійно, а потребують спеціального усунення.

Клініка Vidnova представляє інноваційне рішення – усунення постакне за допомогою лікування лазером Fotona.

Переваги лікування наслідків вугрового висипу лазером

Рубці після вугрової висипки – неприємний наслідок, який надає шкірі болючість і часто стає причиною комплексів. Прибрати до 95% слідів від акне зможе лазерне шліфування.

Видалення постакне проводиться на розумному лазері останнього покоління Fotona SP Dynamis (Словенія). Обладнання такого рівня єдине у Запоріжжі.

Процедура має переваги:

 • Універсальність. Лазерне шліфування обличчя при акне підходить пацієнтам із будь-яким типом шкіри. У клініці воно виконується з 18 років.
 • Індивідуальний підхід. Лікар-косметолог підбирає індивідуальні параметри, виходячи із показань. Такий підхід забезпечує високий естетичний результат.
 • Абсолютна безпека. Лазер останнього покоління Fotona SP Dynamis не травмує здорові тканини під час маніпуляції. Виключено опіки, алергічні реакції та побічні явища.
 • Очевидний результат. Ефект помітний після першого сеансу. Після проходження курсу (точна кількість сеансів визначається лікарем-косметологом на консультації) шкіра набуває рівномірного рельєфу і здорового кольору.
 • Прогнозований стійкий результат. Процедура гарантує стабільний результат на тривалий термін.
 • Поєднання з іншими методиками. На консультації спеціаліст може підібрати оптимальну програму для лікування та догляду за обличчям.

Показання до процедури

Лікування постакне лазером проводиться за наявності таких показань:

 • сліди від запальних елементів, які виглядають «буграми»
 • нерівний рельєф шкіри,
 • застійні плями після вугрової хвороби,
 • рубці, шрами на шкірі обличчя,
 • розширені пори,
 • часті запальні процеси на обличчі

Перед процедурою лікар-косметолог обов’язково проводить консультацію пацієнта. Визначає показання, підбирає методику, з індивідуальних особливостей. У клініці можна поєднати консультацію + процедуру.

Протипоказання

Розумна система Fotona визнана найбезпечнішим лазером у світі. Однак до методики є медичні протипоказання:

 • інфекційні захворювання,
 • вагітність, період лактації,
 • порушення згортання крові,
 • наявність новоутворень у зоні проведення маніпуляції.

Також варто перенести сеанс при свіжій засмазі та загостренні хронічних захворювань.

Підготовка до лазерного шліфування постакне

Процедура лазерної корекції постакне вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. За 2 тижні до її проведення рекомендується відмовитися від пілінгів та застосування скрабів, а також не засмагати під прямими сонячними променями та в солярії. Напередодні унеможливити вживання алкогольних напоїв.

Якщо ви постійно приймаєте лікарські засоби, обов’язково попередьте про це лікаря-косметолога.

Хід проведення процедури

Важливо розуміти: корекція постакне – непросте завдання. Вся справа у причинах виникнення рубців після вугрової хвороби. До них відносяться: тривале запалення, неправильне лікування та руйнування колагенових волокон. На цьому місці утворюється тверда сполучна тканина.

Сьогодні лазерна корекція постакне показала високу ефективність. Спеціальні налаштування лазера, які підбираються для кожного пацієнта, прицільно та делікатно руйнують рубцеву тканину.

Лазерний промінь, що проходить через спеціальну насадку, усуває велику кількість відмерлих шарів дерми. За рахунок цього знижується щільність рубців, а також зменшується їхня глибина. Шрам буквально “випаровується”.

Промінь запускає природний процес оновлення у глибоких шарах. Шкіра розгладжується, вирівнюється її текстура, і пропадають сліди після висипу вугрів. Більше того, під впливом теплової енергії знижується ризик виникнення повторних запалень та проявів вугрової хвороби.

Лазерне шліфування обличчя при акне не потребує анестезії. Вона проводиться максимально комфортно. Пацієнт відчуває приємне тепло.

Лазером обробляються всі проблемні зони обличчя: лоб, щік, підборіддя, ніс, область навколо очей та губ. Середня тривалість сеансу – 30 хвилин (залежно від площі ураження).

Рекомендації, яких слід дотримуватися після проведення процедури

Після сеансу пацієнт може відчувати стягнутість шкіри, спостерігаються почервоніння, лущення та набряк. Ці явища зазвичай відбуваються протягом 3-5 днів.

Лікар-косметолог дасть рекомендації, які засоби догляду для особи варто використовувати і в якій послідовності. Косметичні засоби не повинні містити агресивні компоненти – кислоти, абразивні речовини, стиці, спирт.

При виході на вулицю обов’язково рекомендується наносити на особу сонцезахисний крем з фактором 50.

Вартість лазерного шліфування постакне

Лазерне шліфування особи постакне проводиться в Запоріжжі, а вартість процедури ви можете дізнатися на сторінці «Ціни».