Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерне видалення судин на обличчі

Судинні утворення на обличчі у вигляді дрібних «прожилок» завдають безліч незручностей та відчутного естетичного дискомфорту. Найчастіше вони чітко проступають на крилах носа, щоках, підборідді. Такий «візерунок» не приховати під макіяжем, а багато способів боротьби чреваті наслідками – пігментацією та рубцями.

Клініка Vidnova представляє ультрасучасну процедуру миттєвого видалення судинної сіточки на обличчі лазером Fotona! Без болю, періоду реабілітації та слідів наші пацієнти отримують гарну та здорову шкіру.

 

Причини виникнення судин на обличчі

Знайома всім судинна сіточка на обличчі має медичну назву – купероз чи телеангіектазію. Це стан, у якому спостерігається нерівномірне розширення кровоносних судин. Численні капіляри розташовуються близько до шкіри і просвічуються. Вони можуть мати червоний, синій, фіолетовий кольори.

Купероз найчастіше спостерігається у дівчат зі світлою чутливою шкірою.

Існує багато причин появи куперозу. До них відносяться:

 • вроджена схильність (деякі хронічні захворювання, ослаблення стінок судин, порушення кровообігу),
 • зміна гормонального фону (наприклад, під час вагітності або менопаузи), а також прийом гормональних препаратів,
 • вплив зовнішнього середовища (травми, тривале перебування на сонці, зловживання відвідуванням солярію).

Сіточка не становить загрози здоров’ю. Найчастіше вона має косметичний дефект, проте може бути симптомом такого захворювання, як розацеа (рожеві вугри).

Переваги процедури лазером

Лазерне видалення капілярів на обличчі, у тому числі носі, проводиться на багатофункціональній системі Fotona SP Dynamis (Словенія). Запатентована технологія визнана найбезпечнішою у світі для естетичної медицини. Лазер Fotona єдиний у Запоріжжі апарат такого рівня. У Vidnova з його допомогою успішно проводять процедури естетичної гінекології, вирішуючи делікатні жіночі питання без операції та прийому гормонів.

Видалення судинної сіточки, капілярів на обличчі лазером має переваги:

 • індивідуальна технологія. Усі параметри (потужність, інтенсивність променя, температура) підбираються автоматично кожного пацієнта, з повної картини;
 • безболісність. Процедура не потребує використання анестезії. Лазер має систему охолодження, яка забезпечує максимальний комфорт пацієнта. Він відчуває приємне тепло, легке поколювання;
 • немає періоду реабілітації. Маніпуляція легко переноситься. Відразу після неї пацієнт може повернутися до повсякденних справ;
 • миттєвий виражений результат. Дрібна сіточка безслідно видаляється після першої процедури;
 • відсутність побічних ефектів. Видалення капілярів на обличчі лазером не залишає слідів. Виключено ускладнення – шрами, рубці, пігментація.

Покази лазерного видалення судин на обличчі

 • безпосередньо розширені судини
 • окремі судинні сіточки та зірочки
 • «крапки» на шкірі червоного або синього кольорів
 • купероз
 • розацеа

Протипоказання

Фахівці не рекомендують проведення процедури у таких випадках:

 • злоякісні новоутворення
 • вагітність, період грудного вигодовування
 • запалення, пошкодження шкіри в місці маніпуляції,
 • аутоімунні захворювання
 • цукровий діабет (у фазі декомпенсації)
 • загострення тяжких хронічних захворювань
 • свіжа засмага

Перед процедурою пацієнта консультує лікар-косметолог, фахівець із лазерної косметології. Маніпуляція не вимагає особливої ​​підготовки, тому можна поєднати консультацію + лазерне видалення капілярів на носі в 1 візит до косметолога.

Увага! До та після процедури не рекомендується 2 тижні піддаватися впливу сонячних променів.

Особливості видалення судин лазером

Лікар-косметолог працює спеціальною маніпулою (насадкою). Вона дозволяє точково вплинути на пошкоджені компоненти.

«Мішень» лазера Fotona – гемоглобін, який у великій кількості перебуває у пошкодженому компоненті. Лазерний промінь рівномірно прогріває стінки капілярів, таким чином склеюючи їх і припиняючи кровотік. Важливо розуміти, посудина зберігається, склеюються лише її стінки. За рахунок цього він зменшується у розмірі та стає невидимим під шкірою.
Тривалість сеансу до 30 хвилин залежно від обсягу та площі ділянки.

При видаленні лазером судини на обличчі не пошкоджуються навколишні здорові тканини та капіляри. Виключені опіки та больові відчуття.

Після процедури є ймовірність незначного почервоніння. я шкіри, яка проходить протягом 1 години.

Ще один плюс лазерної корекції – тепловий імпульс відновлює структуру клітин та запускає природний процес омолодження. Принцип схожий з революційним 4D омолодженням, а також популярним SMOOTH-омолодженням.

Кількість сеансів визначається індивідуально. Воно залежить від діаметра та глибини пошкодженого компонента. Тонка сіточка усуваються за 1 сеанс, а для лазерного видалення великих судин на обличчі може знадобитися 2-3 сеанси.

Розширені судини: чи можуть з’явитися знову?

Важливо розуміти, що лазерна корекція не вирішує саму причину появи куперозу. Існує ймовірність, що патологія проявиться в майбутньому на іншій ділянці особи.

Вартість лазерного видалення судин на обличчі

Лазерне видалення судин на обличчі проводиться в Запоріжжі, а вартість процедури ви можете дізнатись на сторінці «Ціни».

Хто проводить:

Берегулько Виктория Евгеньева - клиника Vidnova
Берегулько Вікторія Євгенівна

лікар-дерматокосметолог

Вартість:

Судинна зірочка, діаметр до 2 мм
550 грн
Судинна зірочка, діаметр 2 – 5 мм
770 грн
Видалення судин крил носа
750 грн
Видалення судин носа
1000 грн
Видалення судин щік
1400 грн
Видалення судин підборіддя
900 грн
Видалення судин обличчя повністю
3000 грн.