Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпофілінг сідниць

Кожна дівчина мріє про ефектну та спокусливу фігуру. І справді, що може бути красивіше округлих і підтягнутих сідниць! Сучасна пластична хірургія дозволяє створити гармонійні форми найприроднішим способом.

Ліпофілінг сідниць – щадна операція з корекції та збільшення «п’ятої точки» за рахунок пересадки (аутотрансплантації) власної жирової тканини. Пацієнти отримують ефект «2 в 1»: ідеальні сідниці та нові контури тіла без жирових відкладень!

Показання до проведення збільшення сідниць

Багато дівчат хочуть збільшити або змінити форму сідниць за допомогою тренувань та дієт. На жаль, сіднична область не завжди піддається корекції. Ідеальне рішення – ліпофілінг сідниць, який сьогодні популярний у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України.

Пересадка жиру в сідниці найчастіше проводиться за естетичними показаннями:

 • недостатній обсяг «п’ятої точки» від природи, що створює диспропорцію фігури;
 • незадоволеність формою;
 • вроджена асиметрія сідничної області – видимі відмінності в обсязі та формі;
 • провисання, в’ялість шкіри внаслідок схуднення чи вікових змін, і навіть після пологів;
 • деформація через травму («ямки»), втягнуті всередину рубці та шрами.

Показання до хірургічного втручання визначає пластичний хірург на індивідуальній зустрічі або під час відеоконсультації.

Можливі протипоказання до ліпофілінгу сідниць

Для збільшення сідниць власним жиром є протипоказання:

 • вік до 18 років;
 • тяжкі хронічні захворювання на стадії загострення;
 • патології згортання крові;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність, лактація.

Підготовка до процедури збільшення сідниць

Підготовка до операції починається з первинної консультації. Пластичні хірурги клініки Vidnova ведуть очний прийом у Запоріжжі та Львові. Також проводяться відеоконсультації, які дозволяють в онлайн режимі обговорити всі нюанси майбутнього хірургічного втручання та спланувати дату операції.

За 1 день до проведення ліпофілінгу сідниць пацієнт проходить комплексне обстеження та здає аналізи у клініці Vidnova, а також консультується з лікарем-анестезіологом.

Особливості ліпофілінгу сідниць та його етапи

Підвищення сідниць своїм жиром проводиться під загальним інгаляційним наркозом. Його застосовують у європейських клініках. Переваги інгаляційного наркозу – комфортне занурення у сон та легкий вихід із нього.

Проведення ліпофілінгу сідниць передбачає 3 етапи:

 • Ліпосакція. Жирова тканина для операції береться із проблемних зон «депо». Це «жирові пастки» на тілі, з яких жир погано йде – живіт, нижня частина спини, внутрішня та зовнішня поверхня стегон. З наперед позначених донорських зон проводиться забір жирової тканини. Для цього фахівець використовує спеціальну канюлю. Через мікропроколи він одержує необхідний обсяг біоматеріалу.
 • Отриманий жир готується до пересадки (аутотрансплантації). Він проходить очищення від крові, зруйнованих клітин у спеціальній центрифузі.
 • Безпосередньо ліпофілінг – введення очищеного жиру в сідниці. Для маніпуляції застосовуються канюлі. Біоматеріал запроваджується ін’єкційно невеликими дозами на різну глибину.

Тривалість оперативного втручання визначається індивідуально, залежно від обсягу. Орієнтовно тривалість займає 2 години.

Переваги методики збільшення сідниць жиром

Безпека. Власний жир – «рідний» матеріал, тому він добре приживається. Виключено відторгнення та алергічні реакції.

Без встановлення силіконових імплантатів. Методика ідеально підходить дівчатам, які не хочуть через різні причини встановлювати імплантати.

Мінімальна травматизація. Хірург працює тонкими канюлями через мікропроколи. Вони приховані у природних складках шкіри. На тілі немає розрізів та швів.

Жирова тканина позитивно впливає шкіру. За рахунок вмісту стовбурових клітин відбувається додатковий ліфтинг-ефект та омолодження шкіри.

Природні форми після корекції. Жир розподіляється рівномірно за природними лініями тіла. Ефект є максимально натуральним.

WOW-ефект за 1 операцію. Пацієнтка отримує максимально виражений результат: миттєво усуваються жирові відкладення в проблемних зонах + заповнюється обсяг інших зонах.

Головне питання від усіх пацієнток: Скільки тримається ефект ліпофілінгу сідниць? Це залежить від стабільної ваги пацієнтки. Рекомендується виконувати ліпоскульптурування сідниць у комфортній вазі, а після нього не планувати схуднення. Це запорука стабільного та довгострокового результату, який збережеться на все життя.

Реабілітаційний період після збільшення сідниць

Після операції пацієнт перебуває 1 добу у клініці. При виписці він отримує всі поради від пластичного хірурга.

Під час реабілітації важливо носити компресійну білизну протягом 2-4 тижнів.

Перші 2-3 дні є можливість присутності дискомфортних відчуттів. Вони можуть виявлятися, як набряклість, синці, оніміння в прооперованій ділянці. Дискомфортні відчуття швидко знімаються знеболюючими препаратами, які прописує хірург для відновлення.

Стандартний період відновлення після ліпоскульптурування триває 2-3 тижні. Важливо помітити – людина не випадає із соціального життя. Через 1 місяць можна оцінити результат операції.

Через 2 місяці можна повернутися до відвідування басейнів, саун, бань. Рекомендуємо поновлювати спортивні тренування.

Результати операції після збільшення сідниць

Оцінити результат можна за 1 місяць на плановому огляді.

Фото до-після збільшення сідниць у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України від пластичних хірургів клініці Vidnova.

Переваги ліпофілінгу сідниць у клініці Vidnova

 • сертифіковані пластичні хірурги з практичним досвідом роботи – Світлана Работенко працює 15 років у сфері естетичної медицини; Іван Кононихін – 9 років;
 • сучасна операційна, укомплектована європейським обладнанням;
 • застосування малоінвазивних, безпечних та ефективних методик;
 • “хірургія 1 візиту”. Нашим пацієнтам пропонуємо поєднати консультацію + обстеження + ліпофілінг сідниць у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові до 1 візиту.

Ціна ліпофілінгу сідниць у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові

Ціна ліпофілінгу сідниць становить 3000-4000€. Ця сума включає: обстеження перед операцією, інгаляційний наркоз, забір та введення жирової тканини, компресійну білизну, медикаменти (включаючи ті, що потрібні для реабілітації).

З інформацією про вартість пластики тіла ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».