Обирай зручний спосіб зв'язку:

Масаж у Запоріжжі

Лікувальний масаж у Запоріжжі – чудовий терапевтичний метод, який має безліч впливів: загальнозміцнюючу та тонізуючу, лікувальну, допоміжну, косметологічну. Він має на увазі вплив на шкіру і поверхню тіла. Пацієнт може вирішити локальні проблеми зі здоров’ям, покращити самопочуття та бути в ресурсному стані.

Клініка Vidnova пропонує своїм пацієнтам усі види масажних процедур для обличчя та тіла.

Покази до масажу

Лікувальний масаж у Запоріжжі необхідний усім! Процедура має широкий спектр показань:

 • болі в спині, попереку, шиї
 • головний біль
 • фізична та розумова перевтома
 • швидка стомлюваність
 • порушення сну
 • стресові стани
 • при травмах та патологіях кістково-м’язової системи
 • коливання ваги (різке схуднення або надмірна вага)
 • порушення обміну речовин
 • косметологічні проблеми зі шкірою

Важливо розуміти: лікувальний масаж у Запоріжжі має виконувати виключно сертифікований спеціаліст. Адже головний принцип компетентного лікаря – не зашкодь! Це стосується масажних маніпуляцій.

У клініці Vidnova процедуру проводить практикуючий лікар, сертифікований спеціаліст. Перед сеансом фахівець проводить консультацію, збирає дані про ваше здоров’я і лише після цього розпочинає виконання маніпуляцій.

Види масажу в клініці Vidnova

Класичний

Включає – лікувальний масаж шийно-комірцевої зони, спини, ніг, рук, всього тіла. Техніка та методика підбираються індивідуально, виходячи із спрямованості. Залежно від сили, що додається, і тривалості впливу на масажні зони можливе повне розслаблення або навпаки – підвищення тонусу організму. Загалом класичний лікувальний масаж у Запоріжжі носить оздоровлюючий ефект.

Антицелюлітний

Мануальна техніка – найефективніша методика у боротьбі з целюлітом. Має на увазі поєднання різноманітних прийомів по рефлекторному та механічному впливу на тканини.

Під час маніпуляцій відбувається активізація кровообігу, виведення рідини з організму, покращуються обмінні процеси та руйнується підшкірно-жирова клітковина. Техніка підбирається індивідуально, виходячи із зони проведення та стадії целюліту у пацієнта.

Лімфодренажний

Акцент робиться на лімфатичну систему з метою покращення її роботи. Лімфодренажний лікувальний масаж у Запоріжжі називають «генеральним прибиранням організму». Це певний детокс.

Під час лімфодренажу клітини звільняються від продуктів обміну та розпаду. Прискорюються струм лімфи та обмін речовин – організм швидше звільняється від токсинів; йде зайва міжклітинна рідина – яка є однією з причин появи целюліту.

Після процедури зникають набряки, шкіра виглядає еластичною та підтягнутою.

Бамбуковий (із застосуванням бамбукових палиць та віників)

Лікувальний масаж з використанням бамбукових палиць та віників – різновид екзотичного креольського масажу. Вплив на тіло відбувається не руками масажиста, а ритмічними ударами паличок та віників, виготовленими із твердої бамбукової деревини. Щоб глибше опрацювати деякі ділянки палички, заповнюються зерном або піском.

Удари стимулюють біологічно активні точки на тіла та запускають природне самовідновлення організму.

Масаж Гуаша

Гуаша – найдавніший спосіб китайського впливу на тіло. У буквальному сенсі перекладається, як «зіскребти все погане».

“Погане” забирається за допомогою скребка з нефриту або оніксу. Фахівець виконує шкрябання по масажних лініях обличчя і тіла. Вони покращують циркуляцію крові, розслаблюють м’язи, знімають набряклість та виводять токсини.

Після процедури можуть залишитися червоні сліди – мікроскопічні крововиливи, які корисні для організму. Вони сходять протягом кількох днів.

Relax-масажі

Розслаблюючий лікувальний масаж у Запоріжжі – приємна та заспокійлива процедура, яка знімає психоемоційну напругу та дарує відмінне самопочуття. Він рекомендований як відпочинок після повсякденної метушні.

Арійська

Розслабляє тіло з першої хвилини. Техніка передбачає роботу з глибоким опрацюванням м’язів. Фахівець працює ліктем та передпліччям. Методика досить контактна, але водночас м’яка за впливом.

Гавайський Ломі-Ломі

«Ломі-Ломі» перекладається як «люблячі руки». Масажист робить ритмічні рухи – плавні, м’які, глибокі, які мають терапевтичну та релаксаційну дію.

Іспанський масаж обличчя (хіромасаж)

Це одна з найбільш приємних процедур у сучасній косметології, а також незамінна частина антивікових програм та омолодження особи. Техніку хіромасажу часто називають «пластичний масаж обличчя». Він поєднує близько 100 прийомів: від погладжувань до розминання шкіри.

Хіромасаж дає яскраво виражений антивіковий ефект, чудово підтягує шкіру, повертає тканинам обличчя свіжість та тонус.

Вакуумно-роликовий масаж обличчя та тіла Старвак

Старвак – апаратна методика, яка поєднує вплив вакууму та роликів на проблемні зони. Методика чудово усуває целюліт, має лімфодренажний ефект і підтягує шкіру.

Сеанс не потребує спеціального костюма. Пряма дія на шкіру дозволяє отримати більш високі результати порівняно з аналогами.

Переваги масажу в клініці Vidnova

Результат лікувального масажу у Запоріжжі комплексний. Чому вибирають нас?

 • лікувальний масаж проводить сертифікований спеціаліст
 • широкий спектр видів масажу – як мануальний, так і апаратний
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта
 • масажна процедура може бути частиною лікувального комплексу або курсу омолодження
 • процедура проводиться в приємній та затишній обстановці

Протипоказання до масажних процедур

У день процедури пацієнт має бути абсолютно здоровим. Запальні процеси в організмі, висока температура, гострі гарячкові стани є протипоказанням до масажу. А також – різні шкірні захворювання, садна, тріщини та інші шкірні ушкодження.

Ціна масажу у Запоріжжі

З вартістю лікувального масажу в Запоріжжі ви можете ознайомитись нижче.

Запис у адміністраторів клініки Vidnova за тел: +38 (096) 214-03-33