Обирай зручний спосіб зв'язку:

Медична косметологія

Гарне обличчя – візитна картка кожної дівчини. Особливого значення мають сяюча та здорова шкіра, підтягнутий овал обличчя. Однак час невблаганний – шкіра втрачає пружність, з’являються зморшки, а колір обличчя стає тьмяним.

Сучасна медична косметологія дозволить продовжити молодість та підкреслить індивідуальність у будь-якому віці!
Секрет вічної молодості простий: ми поєднали досягнення нового покоління у галузі краси, інноваційне обладнання, авторські методики, досвід висококваліфікованих спеціалістів та індивідуальний підхід до пацієнта.

Медична косметологія покращує стан шкірного покриву, відновлює його після впливу хімічних речовин, лазера, фотоушкоджень та успішно коригує вікові зміни. Всі методики орієнтовані враховувати природні особливості та характеристики шкіри.

Медична та лазерна косметологія у Львові та Запоріжжі включає:

Професійний догляд за обличчям необхідний молодим дівчатам для підтримки доглянутого зовнішнього вигляду, жінкам з першими ознаками старіння та жінкам з віковими змінами, які не наважуються на пластичну операцію.

Наші головні принципи – турбота про ваше здоров’я, індивідуальний підхід до пацієнта та природний результат. Після попередньої консультації фахівці складають авторські програми комплексного догляду та безопераційного омолодження. Максимально збалансовані програми дають високі результати.

Над красою наших пацієнтів працюють дерматокосметологи. Широкий спектр знань та багаторічний досвід дозволяють їм надати професійну медичну допомогу. Також важливо не лише усунути косметичні дефекти, але й виявити причину виникнення.

Медична косметологія робить великий акцент на сертифікованих препаратах, які ми використовуємо у клініці. Підбираємо найкращі за складом засоби, вироблені в Ізраїлі, Італії, Швейцарії та Іспанії. У нас ви застраховані від неякісних препаратів на 100%.

Фахівці клініки гарантують високий результат та абсолютну безпеку процедур.

Косметологічні процедури проводяться у Львові та Запоріжжі. До нас часто приїжджають пацієнти з Києва, Харкова, Одеси, Донецька та інших міст України.

Довірте молодість та красу професіоналам клініки естетичної медицини Vidnova!

Якщо ви бажаєте

позбавитися проблем, які доставляють Вам дискомфорт у повсякденному житті - наші фахівці з радістю Вам допоможуть.

Виберіть зі списку цікаву для Вас проблему і ознайомтеся з оптимальним варіантом її вирішення:

Обличчя
Тіло
Проблемы и их решение