Обирай зручний спосіб зв'язку:

Мезотерапія

Мезотерапія – ефективний метод косметологічного омолодження, який ґрунтується на введенні у шкірний покрив різноманітних активних речовин шляхом ін’єкцій. Процедура сприяє усуненню перших незначних ознак старіння. Після її проведення шкіра стає молодою, красивою та пружною.

МЕЗОТЕРАПІЯ: СУТЬ ПРОЦЕДУРИ

По суті процедура мезотерапії – це лікувальні ін’єкції. Під шкіру ін’єкційно вводяться різноманітні активні коктейлі – вітаміни, амінокислоти, гіалуронова кислота, фосфоліпіди, екстракти лікувальних трав. Лікар-косметолог клініки Vidnova у Львові та Запоріжжі радить індивідуальний мезококтейль для пацієнта залежно від особливостей його проблем зі шкірою.
Мезотерапія проходить так: серія мікроін’єкцій з унікальним коктейлем вводиться за допомогою надтонкої голки у верхній шар (на глибину 1,5-3,9 мм) шкірного покриву.

Мезотерапія

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

Мезотерапія не має вікових обмежень. Вона рекомендована у таких випадках:

  • профілактика або усунення ознак старіння;
  • тьмяний колір обличчя, темні кола під очима;
  • “зневоднена” суха шкіра;
  • лікування акне/постакне, розширених пір, купероза.

Мезотерапія призначається перед підготовкою до пластичних операцій. Вона застосовує у поєднанні з іншими популярними косметологічними процедурами в клініці Vidnova – чисткою та пілінгом обличчя, карбокситерапією та біоревіталізацією.

КУРС МЕЗО

Перша процедура мезо у у Львові та Запоріжжі у клініці Vidnova дає помітний миттєвий ефект ліфтингу (підтяжки шкіри). Не дивлячись на те, що мезотерапія – це малотравматична процедура, після неї можна спостерігати на обличчі набряклість та почервоніння. Іноді видно точкові сліди від уколів, але вони зникають за кілька годин.
Через 2-3 сеанси шкіра розгладжується, «стираються» дрібні зморшки, покращується колір обличчя, йдуть темні кола під очима. Процедура мезо сприяє зникненню судинної сіточки, пігментні плями світлішають, а млява шкіра стає більш пружною.
Мезотерапія також проводиться для волосянистої частини голови. Вона усуває проблеми випадання волосся, прискорює їх зростання і покращує якість. Також відбувається оздоровлення шкіри волосистої частини голови. Позбавляє деяких пацієнтів від головного болю, покращує сон та настрій.

Для отримання стійкого ефекту від мезо необхідний комплекс процедур – 8-10 сеансів, з проміжками 1 процедура 7-10 днів, залежно від проблеми. Ефект дотримується до 1 року.
Повторний курс рекомендовано через 10-18 місяців. У деяких випадках лікар-косметолог може рекомендувати підтримуючу терапію 1 раз на 1-2 місяці.

Ціна мезотерапії (процедури мезо) у Львові та Запоріжжі

З вартістю процедури та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни ».

Хто проводить:

Берегулько Виктория Евгеньева - клиника Vidnova
Берегулько Вікторія Євгенівна

лікар-дерматокосметолог

Кононыхина Анна Валерьевна
Кононихіна Анна Валеріївна

косметолог-естетист

Хлевная Алена Юрьевна
Хлівна Альона Юріївна

лікар-дерматокосметолог

Вартість:

Мезотерапія
1300-5100 грн
Мезотерапія волосистої частини голови
1100-3000 грн