Выбирай удобный способ связи:

Новости

Лазер Stellar M22 уже в клинике Vidnova! Фотоомоложение в Запорожье
Впервые в Украине! Лазер Stellar M22 уже в Vidnova

Впервые в Украине! Эксклюзивно в клинике эстетической медицины Vidnova – лучший лазер по уходу за кожей Stellar M22 Lumenis!

Впервые в Украине! Лазер Stellar M22 уже в Vidnova

Это значит, что всем нашим пациентам доступны инновационные процедуры по фотоомоложению на многофункциональной платформе.

Stellar M22 – доведенная до совершенства система от американской компании Lumenis, которая является первопроходцем IPL-технологий. В современном мире лазерной косметологии – это «космический шаттл», который позволяет решить широкий спектр эстетических проблем.

Stellar M22 – это безграничные возможности устранения дерматологических и косметологических изъянов кожи:

  • омоложение и улучшение качества кожи
  • лечение акне
  • удаление пигментных пятен
клиника Vidnova интервью
Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними послугами, але отримує більше: усвідомленість в підході до свого здоров’я.

Клініка Vidnova одна з перших в Україні запропонувала комплексний підхід у вирі шенні питань вдосконалення зовнішності людини. У ній запропоновано різносторонній спектр послуг: пластичні операції будь-якого рівня складності, ін’єкційну і лазерну косметологію, стоматологію нового покоління, лазерну гінекологію, ЛОР-послуги для усієї родини, поліклінічне відділення.

В інтерв’ю:

 • Світлана Анатоліївна Работенко, головна лікарка напряму «Пластична хірургія», розповіла, як з ‘явилася клініка Vidnova;
 • Іван Вадимович Кононихін, головний лікар напряму «Косметологія, лазерна та апаратна медицина» детально познайомив з лазерною косметологією та унікальним розумним лазером останнього покоління – Fotona SP Dynamis (Словенія), який не має аналогів у Запоріжжі;
 • Катерина Михайлівна Крьока, головна лікарка напряму «Стоматологія», стоматолог-ендодонтист розказала, як застосовуються найсучасніші технології цифрової стоматології

Читайте далі

 

клиника Vidnova интервью

 

Новая услуга в клинике Vidnova - трихоскопия
Новая услуга в клинике Vidnova – трихоскопия!

Встречайте новую услугу в клинике Vidnova – трихоскопия – цифровая диагностика волос.

Диагностику волос и кожи волосистой части головы мы проводим на современном трихоскопе Dino Lite Polarizer. Это сверхточная видеокамера с оптическими линзами, дающими 200-кратное увеличение.

О новой услуге рассказывает врач-косметолог, дерматовенеролог Виктория Берегулько

Мастер-класс по дентальному фотопротоколу от Ярослава Соломийчука
Мастер-класс по дентальному фотопротоколу

Стоматологический дентальный фотопротокол стал неотъемлемой частью стратегии, планирования лечения, анализа работы на всех этапах и финише, экономии времени пациента на дополнительные консультации.

Гостем клиники Vidnova стал стоматолог-ортопед клиники Q: clinik Ярослав Соломийчук.

Мастер-класс по дентальному фотопротоколу от Ярослава Соломийчука

Ярослав разработал стоматологическую программу Сliniccards и идеально владеет дентальным фотопротоколом. Он провел для наших специалистов мастер-класс. Теперь классных стоматологических кейсов станет больше!

Интервью со стоматологом Екатериной Крьокой
Стоматолог-ендодонтист Катерина Крьока: “Я хочу, щоб ви посміхалися”

Якщо людина не посміхається нам у відповідь, виникають нехороші думки. Але справа може бути не у її ставленні до нас, а в проблемних зубах. Щоб не стати людиною-несміяною, варто приділяти час своїй посмішці. Будь-які проблеми із зубами здатні вирішити професійні стоматологи клініки Vidnova. Вони відточили свою майстерність до рівня ювелірів. Про сучасну стоматологію та результат, який вражає, нам розповіла головна лікарка стоматологічного напряму клініки, стоматолог-терапевт-ендодонтист Катерина Крьока.

Интервью со стоматологом Екатериной Крьокой

 • Катерино, ви у професії вже 12 років. А чому ви вирішили стати саме стоматологом?

Я з дитинства дуже полюбляла вчитися. Закінчила школу з відзнакою, будь-які дисципліни давалися мені легко. Тож питання вибору професії довго залишалося відкритим. Мені хотілося вибрати таку сферу, де був би постійний розвиток, щоб я не занудьгувала з часом. Стоматологія на той момент була на піку свого розвитку, відбувався перехід від радянського підходу до приватного. І я чітко зрозуміла: саме ця професія цілком відповідає моїм вимогам. Так і є, я постійно розвиваюся, вдосконалюю навички, а нудьгувати нема коли!

 • Ваша спеціалізація – стоматолог-терапевт-ендодонтист. Чим займається ендодонтист?

Ендодонтист – лікар, який зцілює кореневі канали та всі пов’язані з ними захворювання, використовуючи мікроскоп. У Європі це вже окрема спеціальність, яка входить до загальної групи «терапія». І це по праву вважається найскладнішою галуззю у лікуванні зубів.

 • Які переваги надає використання мікроскопа у лікуванні зубів?

Мені так пощастило, що я ніколи у житті не лікувала зуби без мікроскопа! Людське око має обмежений ресурс, без використання оптики просто неможливо побачити всі проблеми зуба. Завдяки мікроскопу ми бачимо тріщини, мікротріщини, прихований карієс. Робота з оптикою Carl ZEISS EXTARO 300 перетворює роботу на ювелірну майстерність. Пацієнт це відчуває, адже точніші рухи, прицільне лікування є більш щадними як під час лікування, так і в період реабілітації.

 • Люди часто зневажливо або неуважно ставляться до стану ясен. До чого це може призвести?

Кровоточивість ясен – це перший симптом розвитку пародонтиту, запалювального процесу коло зубних тканин. А це не тільки ясна, це і зв’язувальний апарат зуба, кістки щелепи. Часто пацієнти пов’язують кровоточивість із сезонністю, подумують змінити зубну пасту. Але насправді треба одразу звертатися до стоматолога, бо на ранніх стадіях лікування набагато простіше.

Детальніше далі

Интервью со стоматологом Екатериной Крьокой

Интервью пластического хирурга Светланы Работенко
Максимальна естетика. Інтерв’ю з пластичним хірургом Світланою Работенко

Краса сучасної жінки – тема для нескінченної дискусії. Завдяки палкому бажанню жінки подобатись, beauty-індустрія завжди буде розвиватись та пропонувати щось новеньке, а  жінки – обирати для себе від total body positive до ідеальної краси інстамасок. Про сучасний попит на красу, розумні рішення та гармонію ми дізнались у жінки, чиє завдання – кожен день робити когось щасливішим.

Интервью пластического хирурга Светланы Работенко

 

 • Світлано, почну нашу бесіду з компліментів! Працюючи у сфері пластичної хірургії, ваша зовнішність зовсім природня. В чому секрет?

Мені, як і кожній жінці, дуже важливо зберегти молодість (посміхається). Але, я переконана, що старіти красиво – можливо! При цьому можу впевнено сказати, що пластика потрібна не всім. Що до мене, то я прихильниця правильного харчування, та в цілому веду здоровий спосіб життя, але не виключаю, що колись скористаюсь послугами пластичного хірурга.

 • Світлано, як мама трьох дітей, ви, певно, знаєте, як важливо для жінки саме після пологів відновити свою зовнішність та повернути впевненість у своїй красі. Як ви поверталися до форми? Що можете порадити жінкам?

Так, я мама і я розумію наскільки важливо подобатися собі та бути у гармонії зі своїм тілом. Я завжди говорю: щаслива мама – щаслива родина! (посміхається)

Старшого сина я народила у 24 роки, і перша вагітність майже не вплинула на мою фігуру. Непогано пройшло відновлення і після другої вагітності, хоча і було більш тривалим. Після народження доньки 6 років тому, я розуміла, що моя фігура змінилась… На мені якось не сидів одяг, а ось ваги….  Я гадала, що вони зламались…. Через рік я взяла себе в руки! Мені не довелося робити пластику. Фігура відновилась завдяки спорту та правильному харчуванню, а об’єм моїх грудей мене повністю влаштовує.

Я знаю, що багато молодих матусь не можуть повернутись до форми самостійно і тоді є рішення – пластика.

 • У яких випадках жінка може звернутися до пластичного хірурга?

Для операції повинні бути покази, і, звісно, бажання самої пацієнтки. Частіше молоді матусі самі бачать, що їх тіло після пологів та годування груддю змінилось не на краще. І, на жаль, самостійно це виправити неможливо. Припустимо, що у молодої мами з’явився «фартух» на животі чи втягнутий рубець після кесаревого розтину тощо. І тоді вони приходять на консультацію.

Детальніше далі

Интервью пластического хирурга Светланы Работенко