Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ортодонт у Запоріжжі

Не всіх людей природа нагородила рівними зубами. Порушений прикус і скучений зубний ряд можуть зіпсувати навіть найбілішу усмішку.

Головна мета сучасної ортодонтії – покращення естетики зуб та посмішки, виправлення дефектів прикусу та здоровий пародонт. Ортодонт в Запоріжжі допоможе позбавитися проблем без дискомфорту, досить швидко і в будь-якому віці.

ортодонт

Коли звертатися до ортодонту?

Ідеально прийти на прийом до ортодонту, коли дитині 4-6 років. У цей період зубощелепна система ще на стадії формування, тому простіше запобігти розвитку патологій та виправити виявлені відхилення. Проте практика показує, що до ортодонту в Запоріжжі звертаються вже у дорослому віці після формування неправильного прикусу.

Головна причина – бажання отримати гарну усмішку та рівні зуби. Але, крім естетики, є і суто медичні показання для звернення до ортодонту:

 • проблеми з карієсом через підвищену скупченість зубів
 • одностороння стираність емалі
 • мовні дисфункції (наприклад, шепелявість)
 • проблеми з нижньощелепним суглобом
 • розвиток проблем із ШКТ
 • виражена асиметрія обличчя

Приводом для звернення до ортодонту в Запоріжжі можуть стати болі у жувальних м’язах або головний біль, що розвивається через неправильний прикус.

Послуги ортодонту у Запоріжжі

Ортодонти клініки Vidnova ефективно усувають будь-які аномалії прикусу. Для цього пропонується установка кількох типів коригувальних конструкцій. Вони відрізняються матеріалом та видом (знімні та постійні).

Основним способом коригування прикусу є брекет-системи. Це незнімні конструкції, які мають постійний вплив на окремі зуби, «примушуючи» їх прокручуватися і займати правильне положення в ряду. Брекети складаються з кількох елементів:

 • комірки із пазами для фіксації на проблемні зуби
 • силова дуга (пластина) з інертного сплаву з пам’яттю форми
 • кріплення (лігатури), які з’єднують осередки брекетів із силовою дугою

Брекет-система встановлюється певний термін. Звикання до конструкції виробляється протягом днів, після чого вона перестає відчуватися пацієнтом. При тривалому носінні періодично потрібна натяжка силової пластини.

У клініці Vidnova ортодонти встановлюють 2 типи систем: лінгвальні (кріплення з внутрішньої сторони ряду) та вестибулярні (фіксуються із зовнішнього боку). Ви зможете встановити кілька варіантів брекетів:

 • металеві. Відрізняються міцністю, комфортом носіння, можуть за необхідності зніматися та фіксуватися повторно. Це найпомітніші конструкції, що компенсується доступною вартістю;
 • керамічні. Відрізняються естетичністю та непомітністю при носінні, практично не змінюють колір;
 • сапфірові. Найестетичніший вид брекет-систем. Вони створюються зі штучно вирощених сапфірів і мають прозорі властивості. Їхня друга назва – невидимі брекети.

Також ортодонти Vidnova пропонують вирівнювання зубів елайнерами (капами). Це спеціальні знімні капи, що щільно прилягають до зубів. Їх виготовляють із прозорого пластику за допомогою 3D-технологій за індивідуальними показаннями для кожного пацієнта. Переваги – естетичність, не травмують слизову оболонку рота, не вимагають кріплень для установки.

Оптимальний метод та термін коригування прикусу визначає ортодонт у Запоріжжі на консультації.

Поширені проблеми пацієнтів у ортодонтії

Неправильний прикус веде до нерівномірного навантаження на зуби, провокує розвиток пародонтиту, рухливості зубів та інших патологій.

 • руйнування зубів, сколи
 • розвиток гінгівіту та карієсу
 • неправильне формування зубощелепної системи
 • проблеми з диханням, ЖКГ
 • естетичні порушення (відвисання шкіри, асиметрія тощо).

Негативними наслідками можуть стати систематичні головні болі, м’язові перенапруги (шийний відділ, особа, спина), розвиток бруксизму та ін.

Особливості лікування

У більшості випадків допомоги ортодонту для лікування аномалій прикусу достатньо. Для цього підбирається оптимальна корегування конструкція (брекети або елайнери). Пацієнт отримує гарантований результат, причому час лікування можна розрахувати заздалегідь.

Переваги послуг ортодонту в Vidnova

У нас працюють найкращі стоматологи Запоріжжя, які дотримуються європейського протоколу лікування, клініка оснащена сучасним обладнанням використовуються виключно високоякісні матеріали від світових виробників.

Фахівці завжди індивідуально підходять до запиту пацієнта. Розробляють план лікування. І найголовніше – пацієнт отримує результат, який відповідатиме його очікуванням.

Ціна послуг ортодонту у Запоріжжі

Вартість стоматологічних послуг завжди визначається індивідуально на консультації. Фахівець складе послідовний план лікування, докладно розповість про майбутні процедури та озвучить остаточну вартість.

Докладніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+38 (096) 214-03-33.