Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластика грудей у клініці Vidnova

Груди – символ жіночності, материнства та впевненості у собі. Однак природні фактори – вагітність, лактація, вікові зміни не найкраще позначаються на зовнішньому вигляді молочної залози. Вона втрачає форму, обсяг, з’являється видима асиметрія.

Пластика грудей – один із найбільш затребуваних напрямків у клініці Vidnova. У нас проводиться широкий комплекс операцій, які повертають груди красу, а дівчині упевненість у власній привабливості.

У яких випадках потрібна пластика грудей?

Причини, щоб зробити пластику грудей:

  • естетична незадоволеність формою та розміром грудей;
  • груди втратили привабливість після вагітності та лактації, масштабного схуднення;
  • виражена асиметрія, значне провисання (птоз) тканин;
  • деформація (розтягування) ареоли;
  • вікові зміни бюсту;
  • гіпертрофія молочних залоз;
  • гінекомастії (у чоловіків).

Показання до пластиці грудей визначаються індивідуально на консультації.

Хірургічну корекцію грудей у ​​клініці Vidnova проводять кваліфіковані пластичні хірурги

лікар-хірург вищої категорії
пластичний хірург

Записатися на очну консультацію до пластичного хірурга Світлани Работенко або Івана Кононихіна ви можете у Львові та Запоріжжі. Консультація безкоштовна. Можлива відеоконсультація.

Послуги з пластики грудей у ​​клініці

Категорія пластики грудей у Львові, ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві та інших містах України включає три основні напрямки: збільшення, підтяжку та зменшення молочної залози. У клініці Vidnova представлено повний спектр операцій.

Збільшення грудей. Топова операція, спрямована на збільшення бюста та створення гармонійної форми. Для збільшення використовуються силіконові імплантати від світових виробників, які чудово зарекомендували себе в Україні – POLYTECH та MENTOR. Також можна замовити імплантати від будь-якого виробника.

Клініка Vidnova однією з перших почала проводити операції з імплантатами нового покоління – полегшеними B-lite. Світлана Работенко виконала понад 100 операцій із суперлегкими B-lite.

Перед збільшенням грудей проводиться комп’ютерне 3D моделювання результату операції. Завдяки візуалізації пацієнтки одразу можуть побачити свої нові груди.

пластический хирург в операционной

 

Підтяжка грудей (мастопексія). Повернення погруддя підтягнутої привабливої ​​форми. Підтяжка грудей може виконуватися як за рахунок власної тканини (без імплантатів), так і з імплантатами.

Зменшення грудей (редукційна мамопластика). Коригує надмірно великий обсяг молочної залози (гігантомастія).

Ліпофілінг грудей. Корекція молочної залози власною жировою тканиною. Збільшення у такий спосіб можливе до 1 розміру. Методика підходить пацієнткам, які з різних причин не хочуть встановлювати імплантати.

Коррекція сосків та ареоли. Операція повертає соску та ареолі гармонійний вигляд.

Гінекомастія. Патологія, що зустрічається у чоловіків, і проявляється у вигляді збільшення чоловічих молочних залоз.

Підготовка до пластики грудей

Перший крок до створення ідеальних грудей – консультація у пластичного хірурга. Очні консультації безкоштовні та проходять у Львові та Запоріжжі. Можлива відеоконсультація.

За день до операції пацієнти проходять обстеження та здають аналізи. У клініки Vidnova є власна лабораторія, тому процес максимально зручний та економить час.

До нас часто приїжджають іногородні пацієнти. Для них ми організовуємо «хірургію 1 дня» – консультація+обстеження+операція проводяться в 1 візит.

Хірургічна пластика грудей проводиться під загальним наркозом. Ми використовуємо сучасний інгаляційний наркоз. Під місцевою анестезією можна виконати корекцію сосків та ареоли.

Пластичні хірурги нашої клініки застосовують інноваційну технологію проклеювання шва. На післяопераційне шов наноситься спеціальний медичний клей. Він забезпечує високий естетичний результат – рубець через 2 тижні виглядає як через 6-8 місяців.

Реабілітація після пластики грудей

Наступного дня після операції з корекції молочної залози, виконаної під загальним наркозом, пацієнтка виписується з клініки з усіма рекомендаціями для реабілітаційного періоду.

Важливий момент – носіння компресійної білизни 2-4 тижні для стабілізації результату. Відновлення відбувається індивідуально. Найчастіше вимагає 2-3 тижні.

Оцінити ідеальні груди можна через 1 місяць.

прием пациента 2

 

Ціна пластики грудей у Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Києві та інших містах України

Пластика грудей в нашій клініці передбачає систему «все включено». У вартість включено всі витрати.

Вартість послуг
Назва послуги
Вартість

В стоимость включено: имплантаты любой формы, объема, производителя (Allergan, Polytech, B-lite), два комплекта компрессионного белья (черное и бежевое), полное быстрое обследование перед операцией, консультация анестезиолога, ингаляционный общий наркоз, операция, пребывание в комфортабельной палате с трехразовым питанием, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость включено: полное обследование перед операцией, консультация анестезиолога, ингаляционный общий наркоз, операция, компрессионное белье, пребывание в комфортабельной палате (tv, wi-fi, фен, холодильник, электрочайник) с трехразовым питанием, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость включено: полное обследование перед операцией, консультация анестезиолога, ингаляционный общий наркоз, операция, компрессионное белье, пребывание в комфортабельной палате с трехразовым питанием, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость входят: любые имплантаты на ваш выбор (Allergan, Polytech, B-lite), компрессионное бельё 2 комплекта, обследования и анализы, общий наркоз, операция, медикаменты (включая те, что нужны для реабилитации), пребывание в клинике 2 дня, питание. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость входят: обследование и анализы, общий наркоз, компрессионное бельё 2 комплекта, операция, медикаменты (включая те, что нужны для реабилитации), пребывание в клинике 2 дня, питание. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее

В стоимость включено: полное обследование перед операцией, консультация анестезиолога, ингаляционный общий наркоз, операция, компрессионная майка, пребывание в комфортабельной палате, трехразовое питание, медикаменты (включительно для всего реабилитационного периода), перевязки, осмотры. Вы получите неограниченный доступ для контактов с хирургом или его компетентными помощниками круглосуточно для разрешения любых вопросов, связанных с операцией.

Подробнее