Обирай зручний спосіб зв'язку:

Smooth Lips – лазерне омолодження губ

Збільшити губи та омолодити зону носогубного трикутника без ін’єкцій філерів – реально! Клініка Vidnova представляє інноваційну процедуру Smooth Lips, яка не має аналогів.

Як це працює

Лазерне омолодження Smooth lips у клініці Vidnova проводиться на розумному багатофункціональному апараті останнього покоління Fotona SP Dynamis (Словенія). Це єдине обладнання такого рівня, яке представлене у місті Запоріжжі. На лазері Fotona також проводяться процедури

Технологія може виконуватись як:

 • монопроцедура. Лікар-косметолог працює виключно з м’якими тканинами губ. Відновлює їх природний об’єм, коригує форму, надає контуру чіткого обрису, відновлює природний колір;
 • комбінована методика. Лікар-косметолог працює з усією періоральною зоною. Він проводить реконструкцію тканин нижньої 2/3 особи, а також області навколо рота. Принцип дії схожий на революційне 4D омолодження, яке включає чотири унікальні технології в 1 сеанс.

На попередній консультації лікар-косметолог визначає зону корекції, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта (вік, стан шкіри).

Показання до омолодження носогубного трикутника

Технологія проводиться за наявності таких показань:

 • естетична незадоволеність обсягом та формою губ
 • вікові зміни зони носогубного трикутника
 • поверхневі та глибокі зморшки в області рота (вертикальні «кісети»)
 • провисання, втрата тонусу, пружності шкіри («бульдожі щічки»)
 • тьмяний колір обличчя

Особливості процедури Smooth Lips Fotona

Під час маніпуляції фахівець використовує послідовну комбінацію 2 лазерів – ербієвого та неодимового. Хвилі різної довжини дозволяють досягти wow-ефекту в корекції вікових змін та оздоровленні шкіри.

Контрольовані лазерні промені прогрівають глибокі шари дерми. Запускається природний процес відновлення колагену, підвищується тонус тканин, оновлюються клітини покриву шкіри. Без хірургічного втручання та контурної пластики гіалуроновою кислотою відбувається поповнення природного обсягу тканин (волюмізація), коригуються зморшки та складки.

Етапи проведення:

 1. Ліфтинг із внутрішньої сторони рота. Ми отримуємо виражений обсяг та еластичність. Ефект схожий на ін’єкції філерів, але результат більш природний;
 2. Відновлення тонусу та пружності дерми за рахунок фракційного впливу. На даному етапі можливе одномоментне лікування судинних компонентів;
 3. Зовнішній ліфтинг за допомогою глибокого прогріву дерми;
 4. Поверхневе полірування («холодний пілінг»), яке вирівнює рельєф і створює ефект «перлинної» шкіри.

Усі етапи виконується у межах одного візиту. Процедура не потребує спеціальної підготовки пацієнта. Вона проводиться без анестезії та чудово переноситься. Параметри сеансу налаштовуються індивідуально. Під час маніпуляції пацієнт відчуває приємне тепло.

Реабілітація мінімальна до 5 днів. У деяких випадках параметри підбираються таким чином, що період відновлення відсутній.

Омолодження шкіри навколо рота та корекція губ лазером дає миттєвий видимий результат. Для досягнення максимального ефекту рекомендується 1-3 сеанси з перервою 1 місяць. За умови проходження курсу результат радуватиме вас до 1,5 років.

Методика особливо рекомендується пацієнтам, які бояться ін’єкційної косметології.

Після сеансів не рекомендується перебування під відкритими променями сонця, а також засмага протягом 2 тижнів.

Вартість лазерного омолодження губ

З вартістю Smooth Lips, а також іншими процедурами лазерної косметології ви можете ознайомитися на сторінці « Ціни».