Выбирай удобный способ связи:

3D-моделювання нової зовнішності. Iнтерв’ю пластичного хірурга Світлани Работенко

Світ пластичної хірургії вдосконалюється з кожним днем. Інноваційні технології та диджиталізація допомагають пацієнтам спрогнозувати та досягти бажаного результату, а також зробити пластику максимально безпечною.

Закрита ринопластика мікропилами

Мистець працює пензлями, а пластичний хірург – мікропилами. Мова йде про закриту ринопластику, яка проводиться без розрізів на шкірі. Зазначу, що сучасна ринопластика – швидка та безпечна. А моє головне завдання як хірурга – зберегти індивідуальність та зробити природний ніс. В своїй роботі я застосовую швейцарські мікропили Bien Air – еталон естетичної хірургії носа. Завдяки роботі ними забезпечується точність, ефективність та делікатність, а безпосередньо розпил кістки вдається зробити точним та рівним. Через це ми отримуємо результат, який був спрогнозований 3D-моделюванням.

Крім цього, нові технології максимально знижують ймовірність появи синців та набряків, а загоєння відбувається максимально швидко.

Суперлегкі імплантати B-LITE

У 2019 році я була однією з перших, хто почав працювати з грудними імплантатами нового покоління – суперлегкими
B-Lite (виробник Polytech, Німеччина). Свої знання я вдосконалювала у відомого ізраїльського пластичного хірурга Джекі Говріна, одного з винахідників імплантатів B-Lite. За два роки ми разом виконали понад 100 операцій.

Перевагою B-Lite є їх низька вага. Вони на 30% легше за аналоги. Секрет полягає в мікросферах, які додаються до силіконового гелю, що наповнює імплантати. Його структуру можна порівняти із зефіром. B-lite роблять можливим встановити більший об’єм імплантату з меншою вагою. Це відмінне рішення для дівчат, яким потрібен об’єм, більший за 350 мл.

«Безшовне» збільшення грудей

Багатьом пацієнткам, так само як і мені, подобається, коли на грудях немає слідів після операції. Тому для установки імплантатів я застосовую доступ через пахву – аксилярний доступ. Його часто називають «безшовний».

Рубець знаходиться в пахвовій западині і прихований від очей оточуючих. Завдяки йому зберігається максимальна естетика – на тілі немає слідів від операції. Аксилярний доступ вимагає акуратності та високого професійного рівня хірурга.

Детальніше далі

 

Интервью пластического хирурга Светланы Работенко

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Светлана Анатольевна

врач-хирург высшей категории

Анестезия (наркоз) во время пластической операции

Вопросы о способе обезболивания, его качестве и безопасности, чаще всего задают пластическому хирургу клиенты на консультациях. В этой статье речь пойдёт о том, какой наркоз и какая анестезия сегодня применяется при пластических операциях.

Уход за кожей тела в домашних условиях

Кожа является крупнейшим органом человеческого организма, это около 16% общей массы со средней площадью около 2м². Она выполняет ряд важных функций: защиту от травм и негативных воздействий, регулирование теплообмена, вывод шлаков и токсинов. Но по статистике только за кожей лица большинство людей ухаживают в достаточной степени, используя различные косметологические средства.

Когда сойдут отеки после ринопластики?

Любое хирургическое вмешательство вызывает естественную реакцию организма, коррекция носа не исключение. Отечность после ринопластики появляется у 95% пациентов. В процессе реабилитации заживление происходит относительно быстро, в большинстве случаев отечность спадает в течение 1-3 недель.