Обирай зручний спосіб зв'язку:

Поданенко Ганна Віталіївна

Поданенко Анна Витальевна

Адміністратор клініки «Vidnova» Анна Віталіївна Поданенко за фахом юрист. Вже п’ятнадцять років вона працює у сфері захисту прав громадян, зокрема – клієнтів клініки пластичної хірургії у Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі).

Кваліфікація

Ганна Віталіївна закінчила Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління», де здобула основні знання з питань організації якісного правового поля у наданні послуг.

Стаж Анни Поданенко налічує 15 років. Цей адміністратор має лише позитивний досвід роботи. Всі наші клієнти задоволені обслуговуванням у клініці Vidnova. Ганна Віталіївна стежить за тим, щоб усі пацієнти отримували максимум догляду та уваги, а найменша незручність була відразу усунута.

Обов’язки

У клініці пластичної хірургії у Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі) «Vidnova» Ганна Поданенко розповідає усіма питаннями влаштування та комфорту пацієнтів. У функції адміністратора входить формування запису на попередні консультації, щоб жоден клієнт не змушений був нудитися очікуванням.

Найчастіше консультації розписані так, щоб проводити не більше десяти на день. У такому режимі всі пацієнти встигають нормально переговорити з лікарем, отримати комплексний огляд і відповіді на всі питання, що їх цікавлять.

У призначений день прийому пацієнта зустрічає у фойє співробітник клініки «Vidnova» та проводить у потрібний кабінет до лікаря.

Ганна Віталіївна стежить за тим, щоб усі клієнти відчували себе комфортно у нашій клініці, отримували лише бездоганне обслуговування. Вона керує поселенням до палати, наданням харчування, процесом виписки.

Усі поточні питання, що не стосуються лікування, клієнти вирішують із Анною Поданенко. Недаремно кажуть, що найкращий сервіс надає клініка пластичної хірургії у Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі) «Vidnova».

На думку Ганни Поданенко, якості хорошого адміністратора клініки це:

  • Уважність
  • Поступливість
  • Уміння знайти вихід із непростої ситуації
  • Швидкість реагування
  • Ввічливість
  • Дотримання інтересів клієнтів.

Вам сподобається наш адміністратор!