Обирай зручний спосіб зв'язку:

Коваленко Аліна Юріївна

Аліна Юріївна Коваленко

Аліна Юріївна Коваленко, лікар-дерматокосметолог

Ще з дитинства Аліна Юріївна Коваленко мріяла пов’язати своє життя з медициною, адже її батьки були лікарями-дерматовенерологами.

Спочатку навчання у Запорізькому державному медичному університеті давалося легко, тому у вільний час Аліна Юріївна займалася наукою та виступала на конференціях молодих учених.

«Дерматологія завжди приваблювала мене тим, що, на відміну від інших органів, шкіру можна оглянути без спеціальних приладів. Звичайно, багато хвороб доставляють пацієнтам дискомфорт через їхній зовнішній вигляд. Я рада, що маю можливість поєднувати знання у косметології з практичною медициною та допомагати пацієнтам не лише прибрати візуальну складову, а й вилікувати проблему зсередини», – коментує Аліна вибір своєї спеціальності.

Коваленко Аліна Юріївна у 2020 році на відмінно закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» із присвоєнням кваліфікації лікаря.

З 2020 до 2022 рр. навчалася на факультеті післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету за спеціальністю «Дерматовенерологія».

Паралельно з проходженням інтернатури, у 2020 році, закінчила курси з естетичної косметології у Європейській школі косметології «Cosmotrade».

У 2022 році пройшла додатковий курс з лазерної косметології на апараті M22.