Обирай зручний спосіб зв'язку:

Круковська Ірина Валеріївна

Круковская Ирина Валерьевна

Круковська Ірина Валеріївна – старша операційна медсестра. Без цього співробітника неможливе якісне проведення пластичних операцій, адже Ірина Валеріївна асистує нашим професійним лікарям.

Кваліфікація

Ірина Круковська працює у медицині вже 21 рік. Цей солідний стаж підкріплений чотирма роками інтенсивної роботи у пластичній хірургії.

Найбільший досвід Ірина Валеріївна здобула у Міській лікарні №5 Запоріжжя, де працювала у відділенні хірургії та стикалася з операціями різної складності.

Обов’язки

У клініці Vidnova Ірина Круковська асистує коли проводяться пластичні операції. Незалежно від виду та складності процедури.

Перший крок до успішної операції – підготовка операційної, стерилізація. Проведення всіх необхідних підготовчих заходів здійснює Ірина Круковська.

Асистування – це не лише подача хірургу інструментів, а й обробка швів, контроль показників медичних приладів та інші допоміжні дії.

Післяопераційний догляд за пацієнтами також здійснюється за допомогою Ірини Круковської. Висока кваліфікація допомагає їй проводити якісні перев’язки та догляд за рубцями після операції, підтримку стану здоров’я пацієнтів.

Наші клієнти поважають Ірину Валеріївну та часто звертаються до неї за допомогою.

Ірина Круковська – частина професійної команди клініки пластичної хірургії Vidnova.