Обирай зручний спосіб зв'язку:

Наші послуги

Корисні статті

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.

Vidnova у цифрах

3720

виконаних операцій

3624

проепільованих ніжок

3325

гарних посмішок

7125

відновлених фігур

Залишіть Вашу заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Ми забезпечуємо нашим пацієнтам

Цитаты о красоте
"Три умови потрібні для краси: цілісність, гармонія, сяйво." - Джеймс Джойс

Vidnova – клініка естетичної медицини європейського стандарту в Україні

Основне прагнення сучасної людини – абсолютна краса та гармонія у всьому. Виглядати добре – не данина моді, а невід’ємна частина культури.

Ми пропонуємо широкий комплекс послуг: пластичні операції будь-якого рівня складності, стоматологію нового покоління, апаратну та медичну косметологію, лазерну гінекологію, прийом вузьких спеціалістів.  З кожним роком кількість наших пацієнтів зростає, ми розвиваємося, підвищуємо свою кваліфікацію та самовдосконалюємось.

Клініка естетичної медицини орієнтується на гармонійну красу людини, а основне кредо нашої діяльності – природний результат та повна безпека для здоров’я пацієнта.

Про вашу красу та здоров’я подбають провідні фахівці. Ваш новий образ буде цілісним і досконалим, і, найголовшіне, відповідатиме вашому внутрішньому світу.

Клініка естетичної медицини Vidnova: ваш персональний експерт здоров’я та краси!

Vidnova – клиника эстетической медицины и пластической хирургии европейского стандарта в Украине