Обирай зручний спосіб зв'язку:

Бабич Ірина Володимирівна

Бабич Ирина Владимировна

Ірина Володимирівна Бабіч, лікар-дерматокосметолог

Шлях становлення лікаря розпочався у 2007 році, коли Ірина здобула освіту медичної сестри на базі Запорізького медичного коледжу ЗДМУ. На цьому вирішила не зупинятися, і 2011 року вступила до Запорізького державного медичного університету, на педіатричний факультет.

У 2015 році проходило стажування в Болгарії (м. Пловдів), на базі клінічних відділень дитячої хірургії, внутрішніх хвороб, ендокринології.

Потім на курсі дерматологічних хвороб надихнулася роботою провідних спеціалістів КВС та поставила за мету перекваліфікацію.

У 2017 р. Ірина Володимирівна закінчила навчання у Запорізькому державному медичному університеті та вступила на
інтернатуру з педіатрії. Під час навчання була активною студенткою, виступала з доповіддю “Імунні витоки аутизму” на “Імунологічних читаннях”.

У 2019 році пройшла базовий курс з косметології у Medeya Groupe.
Відвідувала численні семінари з роботи з професійними косметологічними засобами, підбором домашнього догляду, хімічним пілінгом, мікрострумами, лазерною епіляцією, карбоновим пілінгом та іншими апаратами.
Також освоїла навички мезотерапії та біоревіталізації, ботулінотерапії на базі освітнього центру Jes cosmetology; Навички бланшингу препаратами Belotero від компанії Мерц.

З березня 2019 року по жовтень 2021 року працювала у студії апаратної косметології, застосовувала у своїй практиці роботу з СО2 лазером, апаратами роботи з тілом (кріоліполіз, кавітація, RF, ліполайзер).

У 2020 році отримала спеціалізацію з дерматовенерології на базі ЗМАПО.
З цього ж часу почала активно практикувати лікування шкірних висипань (акне, розацеа, себорейний дерматит та ін.).