Обирай зручний спосіб зв'язку:

Черковська Ольга Степанівна

Черковская Ольга Степановна

Черковська Ольга Степанівна – ангіохірург, флеболог

2003 року з відзнакою закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Протягом останніх курсів чергувала у відділенні судинної хірургії Запорізької обласної клінічної лікарні.

У 2005 році закінчила магістратуру з хірургії (на базі хірургії, судинної хірургії, кардіохірургії).

З 2005 до 2008 року Ольга Степанівна навчалася в аспірантурі на кафедрі госпітальної хірургії ЗДМУ на базі відділення судинної хірургії ЗОКБ.

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Профілактика тромбоемболії легеневої артерії при гострих венозних тромбозах у хворих з варикозною хворобою вен нижніх кінцівок» та у 2010 році отримала диплом кандидата медичних наук.

З 2008 по 2015 роки. Ольга Степанівна працювала асистентом кафедри факультетської хірургії ЗДМУ. З 2015 року працювала на посаді доцента кафедри факультетської хірургії ЗДМУ, де навчала студентів хірургії українською та англійською мовами, а також проводила оперативне та консервативне лікування пацієнтів із патологією артерій та вен (стаж 18 років).

Черковська О. С. має спеціалізацію та категорії з судинної хірургії, хірургії та ультразвукової діагностики.

Ольга Степанівна бере участь у наукових конференціях в Україні та за її межами, є автором понад 40 наукових праць. Постійно удосконалює навички на всеукраїнських та міжнародних майстер-класах.