Обирай зручний спосіб зв'язку:

Дерев’янко Юлія Вікторівна

Деревянко Юлия Викторовна

Юлія Вікторівна Дерев’янко – досвідчений дерматокосметолог клінікиVidnova

Юлія Вікторівна завжди знала, що її покликання – допомагати жінкам завжди залишатися молодими та красивими, позбавляючи їх від комплексів та проблем, пов’язаних із зовнішністю. Тому рішення стати лікарем-косметологом було ґрунтовним та єдиним у питанні вибору професії.

«Моя мета – каже Юлія Вікторівна, – це подарувати кожній жінці відчуття гармонії із собою та своїм тілом». Маючи вищу медичну освіту за спеціальністю «Дерматовенеролог», Юлія Вікторівна завжди підходить комплексно для лікування шкірних захворювань.

2013 року Юлія Вікторівна закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» із присвоєнням кваліфікації лікаря.

У 2015 році отримала звання лікаря-фахівця зі спеціальності «Дерматовенерологія». У цьому ж році на базі Запорізького державного медичного університету пройшла курси тематичного вдосконалення «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів».

Сертифікати та дипломи

Юлія Вікторівна є активною учасницею різних курсів підвищення кваліфікації, Всеукраїнських науково-практичних конференцій та тренінгів у галузі естетичної та апаратної косметології:

  • пройшла курс в інституті дерматокосметології доктора Богомолець «Дерматоскопія новоутворень шкіри»;
  • пройшла курс з технологічних аспектів косметичного продукту,необхідних для чіткого застосування розуміння спрямованості, місця застосування та очікуваного результату в роботі з будь-якою косметичною маркою;
  • брала участь у конференції «Життя після 40…» (Київ).
  • пройшла курс «Плазмотерапія в косметології та трихології» від компанії «Multimed»
  • пройшла інтенсив з трихології Ткачова Владислава Петровича
  • відвідала курс «Уколи краси. Прості правила» Едгара Камінського (Київ).

На сьогоднішній день Юлія Вікторівна Дерев’янко є сертифікованим спеціалістом таких відомих косметологічних компаній та їх препаратів як: Meso-Warton P199, Meso-Xanthin F199, Danne, Teoxane Laboratories, Диспорт.

Процедури медичної косметології, які виконує лікар-косметолог:

Лазерна косметологія

4D омолодження обличчя

Ботулінотерапія (ін’єкції препарату Диспорт)

Контурна пластика губ

Контурна пластика філерів

Плазмоліфтінг

Біоревіталізація

Карбокситерапія

Мезотерапія

Пілінг та чистка обличчя

Лікування гіпергідрозу

Апаратна косметологія