Обирай зручний спосіб зв'язку:

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – унікальний напрямок медицини, який дозволяє з раннього віку зберегти зуби здоровими, а посмішку сяючою. У клініці Vidnova цей напрямок представлено на високому рівні. Дитяча стоматологія включає: лікування карієсу та його ускладнень; видалення молочних зубів; проведення профілактичних процедур для здоров’я ротової порожнини. Дитячий стоматолог досконально знає не лише специфіку своєї роботи, а й дитячу психологію. Похід дитини до фахівця стає справжнім святом!

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ: ПЕРЕВАГИ

Ми знаємо, що дитина є унікальним пацієнтом. Лікування зубів у дітей потребує особливої ​​уваги та підвищеної якості надання послуг. Разом із дитячим психологом у Vidnova розроблено унікальний підхід до наших маленьких пацієнтів.

Детская стоматология в Запорожье и Львове

Дитяча стоматологія в Запоріжжі в клініці Vidnova має такі переваги:

  • складання програми лікування. Всі патологічні процеси у дитячому організмі протікають швидко та часто без класичних клінічних проявів. Тому важливо ретельно обстежити ротову порожнину та на початковій стадії виявити проблему. Дитячий стоматолог у Запоріжжі складає комплексний план лікування для кожного малюка;
  • безболісне лікування всіх стоматологічних проблем. Дитячий стоматолог використовує різні види ефективного знеболювання. Це робить процес максимально комфортним як для дитини, так і для батьків! Ми застосовуємо: комп’ютерну анестезію STA (Single Tooth Anesthesia System), закис азоту та седацію (лікування уві сні).
  • індивідуальний похід. Ми переконані, що похід до дитячого стоматолога має відбуватися без сліз та страху, а лише з усмішкою. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні маленького пацієнта до себе, що відіграє важливу роль у подальшому проведенні стоматологічних маніпуляцій. Особлива увага приділяється «новачкам» та дітям, які пережили негативний досвід лікування. У клініці Vidnova є добра традиція – дитячий стоматолог дарує дитині приємний подарунок. Це робить незабутні візити.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ: УЛЬТРАСУЧАСНІ ПОСЛУГИ

Дитяча стоматологія представлена ​​широким та різнобічним спектром послуг.

Лікування та видалення молочних зубів. Слідкувати за зубами дитини необхідно з моменту їх прорізування. Особливої ​​уваги потребують молочні зуби. Карієс навіть на ранній стадії може їх швидко зруйнувати та обернутися ускладненнями – пульпітом, періодонтитом або періоститом. Більше того, інфекція може перейти на зачатки здорових зубів, які перебувають у щелепі вже у дитячому віці. Дитяча стоматологія спрямована на збереження молочних зубів, однак у деяких випадках їх необхідно видалити, щоб уникнути ускладнень у майбутньому.

Пломбування зубів у дітей. Дитяча стоматологія дозволяє провести лікування карієсу у дитини ефективно та високоякісно на всіх стадіях. Пломбування зуба необхідне для запобігання негативним наслідкам запалення.
Дитячий стоматолог працює із профілактичними матеріалами. Їхня головна перевага полягає у складі – вони виділяють спеціальні компоненти, що сприяють зміцненню емалі.
У клініці Vidnova для пломбування використовуються матеріали, що мають сертифікати.

Професійна гігієна ротової порожнини. За статистикою, 90% дітей чистять зуби неправильно. Професійна гігієна ротової порожнини у малюків – важлива стоматологічна маніпуляція, яка дозволяє на високому рівні видалити зубний наліт. Спеціаліст наносить на зубки розчин-індикатор, який визначає наліт. Потім за допомогою циркулярної щіточки та полірувальної пасти його знімають. При цьому ефективно усувається наліт із важкодоступних місць – яснової борозни та пришийкової області.

Герметизація фісур. Це високоефективна профілактика карієсу та його ускладнень. Фісури – природні заглиблення на поверхні зуба. Їхня герметизація спеціальними рідкими пломбувальними матеріалами (герметиками) знижує ризик запалень і перешкоджає появі зубного нальоту. Герметизація фісур у Запоріжжі абсолютно безболісна та швидка процедура. Герметик містить корисний компонент – фтор, який живить емаль. Ефект від процедури зберігається протягом 2-5 років.

Детская стоматология в Запорожье и Львове

Фторування зубів. Комфортна та безболісна процедура, спрямована на додаткове зміцнення зубів за рахунок мінералізації емалі та захисту від карієсу. Фторування проводиться двома способами. Просте фторування на поверхню зубів наноситься спеціальний фтористий лак або гель. Також застосовуються капи, за допомогою яких ріпляється шар фториду.
Процедура триває близько 15-20 хвилин. Кількість сеансів визначається кожному за пацієнта індивідуально, залежно від особливостей організму.
Фторування рекомендовано дітям з 2-х років після попередньої консультації у дитячого стоматолога.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ В ЗАПОРІЖЖІ – ЦІНИ

Вартість послуг – дитяча стоматологія в Запоріжжі ви можете дізнатися в розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+38 (096) 214-03-33.

Оберіть мову для перегляду контенту

Українська Русский