Обирай зручний спосіб зв'язку:

Контурна пластика обличчя філерами

Контурна пластика особи – найпопулярніший нехірургічний метод боротьби з раннім старінням. Сьогодні це гідна альтернатива пластичної хірургії, завдяки якій можна значно покращити контур обличчя, створити ефект наповненості, скоригувати форму вилиць та губ.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Контурна пластика особи – це революційна методика, що коригує естетичні недоліки за допомогою спеціальних наповнювачів (гелів-філерів). Найчастіше до їх складу входять: гіалуронова кислота, кальцій, колаген. Саме ці речовини забезпечують чудодійний ефект після процедури.

Контурна пластика обличчя філерами Процедура повертає пацієнтові молоду особу з ефектом наповненості, розгладжує неглибокі (мімічні) зморшки, а також значно зменшує глибину вікових.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

Контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою у Запоріжжі, Дніпрі та Києві рекомендована з 20-річного віку. Особливо тим, у кого сильно розвинена міміка обличчя та спостерігається втрата еластичності шкіри.
Методика подолає такі естетичні недосконалості:

  • асиметрія обличчя;
  • утворення глибоких носогубних або міжбрівних складок;
  • зміни природної форми губ, носа або підборіддя;
  • «гусячі лапки» у куточках очей;
  • провисання шкіри на вилицях та підборідді.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ОСОБИ: ПРОВЕДЕННЯ

Контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою в Запоріжжі має моментальний ефект. Спостерігається загальне омолодження шкіри, коригується овал, з’являється ліфтинг-ефект, йдуть носогубні складки та брилі.
Перед процедурою на підготовлений шкірний покрив наноситься знеболюючий крем. Потім препарат рівномірно розподіляється ін’єкційно у проблемні зони.
У клініці Vidnova методику омолодження успішно поєднують з іншими популярними косметичними процедурами: біоревіталізацією, < a href=”https://vidnova.ua/mikrotoki.html” target=”_blank” rel=”noopener”>мікрострумами, пластикою губ.

Ціна контурної пластики обличчя у Запоріжжі, Дніпрі, Києві

Контурна пластика особи у Запоріжжі, Дніпрі та Києві – ціна коливається від 3500 до 7600 грн. Цінова політика залежить від обраного пацієнтом геля-філера.
Філери для контурної пластики у клініці Vidnova використовуються сучасні та ефективні: Juvederm Voluma, Juvederm Volbella, Juvederm Ultra 3, Surgiderm, Teosyal, Radiesse.
Повний перелік цін на косметичні процедури у клініці Vidnova представлений у розділі «Ціни< /a>».

Оберіть мову для перегляду контенту

Українська Русский