Обирай зручний спосіб зв'язку:

Крока Катерина Михайлівна

Крьока Екатерина Михайловна

Крока Катерина Михайлівна – головний лікар напряму «Стоматологія», стоматолог-ендодонтист клініки естетичної медицини Vidnova.

Катерина Михайлівна зі шкільного віку стала усвідомлювати, що лише постійне навчання та пізнання багатогранності світу дає можливість не стояти дома, а йти шляхом розвитку себе, як особистості. Коли наблизився момент вибору професії, прийшло й чітке розуміння того, що медицина як сфера суспільної діяльності – саме той бездонний океан, у просторах якого можна знаходитись у постійному розвитку та вдосконаленні.

З 2004 року розпочинається навчання у Дніпропетровській державній медичній академії на стоматологічному факультеті, який Катерина Михайлівна закінчила з відзнакою.

З 2009 р. по 2011 р. – проходження інтернатури у Запорізькій державній медичній академії післядипломної освіти, де присвоєно спеціалізацію «Загальна стоматологія».

2016 року Катерина Михайлівна освоює спеціалізацію з терапевтичної стоматології на базі Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава).

Побачивши один раз тканини зуба під мікроскопом, Катерина Михайлівна зрозуміла, що її покликання – лікування зубів виключно із застосуванням оптики.

Дентальний мікроскоп у процесі лікування зубів лікар використовує протягом 8 років. Веде ендодонтичний прийом (лікування кореневих каналів), парадонтологічний прийом (лікування ясна та навколозубних тканин), загальний терапевтичний прийом (профілактичні процедури, лікування карієсу та некаріозних уражень), виконує художню реставрацію зубів, за необхідності проводить всі види лікування в умовах седації, проводить консультування щодо складання комплексного індивідуального плану лікування.

Свої професійні якості, що використовуються у процесі діагностики та лікування, Катерина Михайлівна регулярно вдосконалить на профільних курсах, семінарах, конгресах, виставках та майстер-класах як в Україні, так і за її межами.