Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерна епіляція ніг

Гладкі ніжки без зайвої рослинності – вимога століття! Це комфортно та естетично привабливо. Лазерна епіляція ніг у Запоріжжі – дієва процедура, яка гарантує швидке та комфортне видалення небажаного волосяного покриву тривалий термін.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НІГ: ЯК ПРОХОДИТЬ

Епіляція ніг лазером у Запоріжжі у клініці Vidnova проводиться на сучасному апараті Lumenis LightSheer DESIRE (США). У світі це визнаний “золотий стандарт”. Завдяки технології вакуумного посилення процедура проходить комфортно та швидко, а ефект зберігається на довгий час.

Lumenis LightSheer DESIRE впливає виключно на меланін волосся (колір), нагріваючи та руйнуючи волосяний фолікул. «Працює» відбувається з фолікулами, які перебувають у стадії активного зростання.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НІГ: ПЕРЕВАГИ

Лазерна епіляція ніг у Запоріжжі має низку переваг:

  • спеціальні параметри (тривалість сеансу, потужність спалаху) підбираються для кожного пацієнта індивідуально;
  • вирішують проблеми врослого волосся та роздратування на шкірі;
  • не потрібно чекати, коли волосся відросте до певної довжини, як, припустимо, при видаленні шугарингом або воском. Погодьтеся, влітку ця вагома перевага;
  • процедура гарантує тривалий, а також постійний результат при проходженні основного курсу та підтримуючих сеансів;
  • безпека та безболісність.

Лазерна епіляція ніг відмінно підходить для пацієнтів з чутливою шкірою та схильною до подразнення. Процедура не викликає алергічних реакцій.

ЧЕКАЄ РЕЗУЛЬТАТ

Після першого сеансу вже помітний результат – йде приблизно до 40% небажаного волосся. У досягненні гладких ніжок важлива регулярність. Ефект досягається при проходженні повного курсу – 8-10 процедур, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Потім – підтримання результату – 1-2 процедури на рік.

Ціна лазерної епіляції ніг у Запоріжжі

Ціна на процедуру – лазерна епіляція ніг у Запоріжжі становить 150-1200 грн. Повний перелік цін на лазерну епіляцію представлений у розділі «Ціни».

Інформацію про акції та знижки на послугу можна дізнатися тут..

І пам’ятайте, що ми робимо це ніжніше!

Вартість послуг
Назва послуги
Для жінок
Для чоловіків
150 грн.
150 грн.
890 грн.
940 грн.
Внутренняя сторона бедра (два)
450 грн.
-
700 грн.
900 грн.
1390 грн.
2100 грн.