Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерна епіляція зон грудей, живота та спини

Небажане волосся в області грудей, живота та спини складно видалити самостійно. Як вирішити цю поширену естетичну проблему? Звісно, ​​звернеться до професіоналів! Лазерна епіляція зон грудей, живота та спини у Запоріжжі – найбільш підходящий спосіб швидко забути про зайвий волосяний покрив. Процедура дає 100% результат без алергічних реакцій та проблеми врослого волосся!

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

У клініці Vidnova лазерна епіляція грудей, живота та спини проводиться за допомогою популярного апарату Lumenis LightSheer DESIRE (США). Сьогодні це найбільш ефективний та якісний лазер у світовій косметології.

Епіляція на Lumenis LightSheer DESIRE у Запоріжжі – визнаний «золотий стандарт»! Апарат справляється з усіма чотирма фототипами, включаючи пушкове волосся та волосся на смаглявій шкірі.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Лазерна епіляція грудей, живота і спини має ряд переваг:

  • швидкість і безболісність, що особливо важливо в таких зонах, як груди та живіт;
  • індивідуальна адаптація спеціальних параметрів процедури (тривалість сеансу, потужність спалаху);
  • швидке видалення волосся на максимальний проміжок часу;
  • суттєве скорочення росту волосся та нешкідливість.

Зазначимо, що сучасні чоловіки також вдаються до процедури лазерної епіляції грудей, живота, спини. Сьогодні вони віддають перевагу гладкому тілу, як ознака мужності.

ЕФЕКТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Лазерна епіляція має на увазі вплив на фолікул, який відповідає за зростання волосся. Тепловий промінь руйнує активні фолікули та сприяє значному скороченню волосяного покриву. При цьому, лазер не порушує довколишні тканини і не чинить негативного впливу на шкіру.

Перший сеанс вже дає результати! Пропадає до 40% небажаного волосся! Для досягнення стабільного результату необхідний курс із 8-10 процедур. Їх кількість може змінюватись за показаннями фахівця.

Ціна лазерної епіляції зон грудей, живота та спини у Запоріжжі

Вартість процедури – лазерна епіляція грудей, живота та спини у Запоріжжі становить 150-1250 грн. Перелік цін по зонах представлений у розділі «Ціни».

Про акції та знижки на послугу ви можете дізнатись тут .

І пам’ятайте, що ми робимо це ніжніше!

Вартість послуг
Назва послуги
Для жінок
Для чоловіків
250 грн.
390 грн.
450 грн.
700 грн.
280 грн.
370 грн.
590 грн.
900 грн.
320 грн.
350 грн.
450 грн.
600 грн.
500 грн.
550 грн.