Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпофілінг грудей

Багато дівчат мріють про ідеальне погруддя, але не хочуть встановлювати імплантати. У пластичній хірургії є альтернативний варіант – ліпофілінг (ліполіфтинг) молочних залоз, популярний у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України. Це щадний метод корекції та збільшення грудей, в якому основний « матеріал» – жирова тканина.

Методику багато хто називає – збільшення грудей без операції!

Показання до операції

Ліпофілінг грудей у ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України може вирішити такі проблеми:

 • бюст не відповідає очікуванням дівчини. Найчастіше за допомогою жиру хочуть скоригувати обсяг молочної залози. Це можливо на 0,5-1 розмір, але не більше;
 • видима різниця в обсязі та формі молочних залоз після вагітності, грудного вигодовування, стрімкого схуднення;
 • вікові зміни (провисання, втрата тонусу);
 • коригування естетики після маммопластики (контурування імплантату, подвійна складка).

До збільшення грудей власним жиром часто вдаються дівчата, які з різних причин проти імплантатів.

Підготовка

Щоб визначити показання та підібрати методику, рекомендуємо консультативну зустріч із пластичним хірургом. Прийом ведеться у Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську). Індивідуальна консультація безкоштовна.

У клініці Vidnova пацієнти здають аналізи та проходять комплексне обстеження за 1 день до операції. Також можливо провести консультацію + обстеження + пластичну операцію на грудях< < href=”https://vidnova.ua/plastika-grudi-v-klinike-vidnova.html” target=”_blank” /a> в 1 візит.

Етапи та особливості проведення операції

Методика поєднує 2 пластичні операції: ліпосакцію та безпосередньо ліпофілінг. Для її проведення має бути запас жирової тканини. Найчастіше він зосереджений на животі, області галіфе, фланках спини.

Корекція грудей жиром проводиться під загальним інгаляційним наркозом. Цей вид застосовується у всіх європейських клініках. Його перевага: пацієнт легко занурюється в медикаментозний сон, а потім легко та швидко виходить із нього. Інгаляційний наркоз є абсолютно безпечним для організму.

Операція ліпофілінгу включає такі етапи:

 • ліпосакція – забір жирової тканини з ділянок тіла. Ми проводимо сучасну вакуумну ліпосакцію. Вона не травмує тканини та передбачає швидку реабілітацію;
 • підготовка та очищення біоматеріалу запатентованим методом центрифугування;
 • ліпофілінг – введення жиру в груди за допомогою спеціальної канюлі. Маніпуляція проводиться через мікропроколи. Розрізи на шкірі виключені.

Тривалість збільшення грудей власним жиром визначається, виходячи з обсягу. У середньому вона триває до 1-1,5 години.
Операцію можна поєднати з підтяжкою грудей (мастопексією), а також пластикою тіла – абдомінопластикою.

Протипоказання

 • вік до 18 років
 • онкологічні захворювання
 • вагітність, грудне вигодовування
 • тяжкі хронічні захворювання на стадії загострення
 • порушення згортання крові
 • гострі запальні та інфекційні захворювання

До умовних протипоказань відноситься недостатній жировий прошарок у пацієнтки. Дуже часто до хірурга звертаються стрункі дівчата, які не мають достатньої кількості жиру.

Післяопераційний та відновлювальний період

Після операції пацієнтка 1 добу проводить у клініці.

Період відновлення найчастіше проходить легко. При введенні жиру не торкається м’яз, як зі збільшенням молочної залози імплантами, тому немає обмежень у рухливості.

Перші 2-3 дні є ймовірність присутності дискомфортних відчуттів: виражена набряклість, синці на шкірі, відчуття оніміння, зниження чутливості у прооперованій ділянці. Це абсолютно нормальна реакція організму. З усіма дискомфортними відчуттями справляються знеболювальні.

Для стабілізації результату важливо носити компресійне погруддя: 2 тижні цілодобово, ще 2 тижні надягаючи на ніч. Тривалість носіння білизни визначає хірург на огляді.

На 1-1,5 місяці рекомендується виключити спортивні тренування.

Переваги цієї операції

Можна не тільки збільшити погруддя, але також скоригувати його форму. Це велика перевага, якщо дівчина задоволена розміром свого погруддя.

“2 в 1”. Ліпофілінг грудей дозволяє одночасно створити бажаний обсяг погруддя та змоделювати новий контур тіла.

Використовується “рідний” біоматеріал. Завдяки цьому виключено ризик відторгнення. На свій біоматеріал немає алергічної реакції.

Методика вважається однією з найбільш щадних. На тілі немає розрізів та швів. Канюлі, якими вводиться жир, зберігають цілісність покриву шкіри.

Природний та стабільний результат. За умови стабільної ваги результат зберігається протягом усього життя.

Ціна ліпофілінгу грудей у ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові

Ціна на ліпофілінг у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України складає 3000 €. Ця сума включає: обстеження перед операцією, інгаляційний наркоз, медикаменти (включно з тими, що потрібні для реабілітації).

З інформацією про вартість пластики грудей ви можете ознайомитись у розділі «Ціни ».