Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг для обличчя – найкраще рішення, щоб омолодити шкіру без препаратів для контурної пластики та відстрочити проведення SMAS-підтяжки! Це щадна операція, що представляє трансплантацію (пересадку) власної жирової тканини людини. Жир – ідеальний наповнювач. З його допомогою можна додати об’єм обличчю, зробити його скульптурнішим, відновити еластичність та пружність шкіри.

Ліпофілінг обличчя рекомендується для таких видів корекції:

 • відновлення юнацької наповненості обличчя,
 • заповнення вікових зморшок,
 • моделювання форми вилиць, щік, підборіддя,
 • зменшення виразності носогубної складки,
 • усунення слізних борозен,
 • збільшення губ – ліпофілінг губ,
 • виправлення постравматичних дефектів м’яких тканин.

Ліпофілінг особи: підготовка до операції

Планування операції розпочинається з консультації пластичного хірурга у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові. В клініці Vidnova прийом естетичного фахівця проводиться безкоштовно і включає:

 • визначення показань до хірургічного втручання у пацієнта,
 • демонстрація фото «до-після» аналогічних випадків,
 • остаточний вибір методики, виходячи з індивідуальних особливостей.

Перед проведенням ліпофілінгу обличчя у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України пацієнт проходить обстеження та здає аналіз у власній лабораторії клініки. Для зручності та економії часу можна поєднати консультацію + обстеження + операцію в 1 день.

У клініці передбачено безкоштовний трансфер по Запоріжжю.

Протипоказання до проведення

Ліпофілінг обличчя не рекомендується при:

 • загострення хронічних захворювань
 • онкології
 • вагітності, у період лактації
 • проблем із згортанням крові

Ліпофілінг обличчя: особливості операції

Операція найчастіше проводиться під місцевою анестезією. Пацієнт у свідомості, але нічого не відчуває, крім легких дотиків, натискання. У деяких випадках проведення можливе під загальним наркозом.

Ліпофілінг обличчя проводиться у 3 етапи:

 • перший етап. Забір жирової тканини (ліпосакція) у зонах тіла, де вона зосереджена із надлишком. «Донорами» стає живіт, галіфе область. Забір жиру виконується із застосуванням сучасної вакуумної ліпосакції.
 • другий етап. Очищення одержаного біоматеріалу методом центрифугування.
 • третій етап. Рівномірне запровадження підготовлених жирових клітин у зони особи ін’єкційним способом. Для цього використовуються спеціальні канюлі, які забезпечують щадне введення жиру через мікропроколи. Під повним контролем хірурга проводиться запровадження біоматеріалу на певну глибину.

В операційній клініці Vidnova є все необхідне обладнання преміум-класу. Привітний персонал клініки підтримує пацієнтів всіх етапах реабілітації.

Ліпофілінг особи в Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові добре поєднується з іншими омолоджуючими методиками – блефаропластикою (пластикою повік), фейсліфтом.

Тривалість операції

Корекція власним жиром займає 30-50 хвилин. Час визначається об’ємом, що виконується.

Реабілітаційний та відновлювальний період

Ліпофілінг обличчя передбачає швидку реабілітацію, яку пацієнти комфортно переносять. При проведенні корекції під місцевою анестезією пацієнт через одну годину після її завершення може їхати додому.

Перші 3-4 дні можуть бути виражена набряклість, синці, почуття оніміння. Це відповідає об’єму перенесеного втручання. Поступово відчуття сходять нанівець. Набряклість може зберігатися до 2 тижнів (в індивідуальних випадках).

Відновлювати заняття спортом, активний відпочинок, відвідування саун, лазень рекомендується не раніше ніж через 1 місяць.

Переваги ліпофілінгу обличчя

 1. Щоденна методика. Використання спеціальних канюль із закругленнями виключає пошкодження нервів та кровоносних судин. На шкірі немає розрізів, рубців та шрамів.
 2. Виключені алергічні реакції та відторгнення. Власний жир є “рідним”, тому добре сприймається імунною системою.
 3. Додаткове омолодження за рахунок стовбурових клітин. Жир – криниця стовбурових клітин. Вони запускають регенерацію тканин і мають додатковий омолоджуючий ефект.
 4. Стабільний результат. Головне питання: після ліпофілінгу обличчя, наскільки зберігається тривалість ефекту? Результат стабільний за умови, що пацієнт перебуватиме у стабільній вазі.

Ціна ліпофілінгу у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові

Вартість ліпофілінгу особи у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України складає 490-750 €. Ця сума включає: обстеження перед операцією, місцеву анестезію, медикаменти (включно з тими, що потрібні для реабілітації).

З інформацією про вартість пластики обличчя ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».