Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпофілінг сідниць

Кожна дівчина мріє про ефектну та спокусливу фігуру. І справді, що може бути красивіше округлих і підтягнутих сідниць! Сучасна пластична хірургія дозволяє створити гармонійні форми найприроднішим способом.

Ліпофілінг сідниць – це щадна операція з корекції та збільшення «п’ятої точки» за рахунок пересадки (аутотрансплантації) власної жирової тканини. Пацієнти отримують ефект «2 в 1»: ідеальні сідниці та нові контури тіла без жирових відкладень!

Які проблеми вирішує ліпофілінг сідниць?

Багато дівчат хочуть збільшити або змінити форму сідниць за допомогою тренувань та дієт. На жаль, сіднична область не завжди піддається корекції. Ідеальне рішення – ліпофілінг сідниць, який сьогодні популярний у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України.

Жирова тканина для операції береться із проблемних зон «депо». Це «жирові пастки» на тілі, з яких жир погано йде – живіт, нижня частина спини, внутрішня та зовнішня поверхня стегон.

Важливий нюанс для успішного ліпоскульптурування – достатній обсяг жирових відкладень на тілі.

Показання до ліпофілінгу сідниць

Пересадка жиру в сідниці найчастіше проводиться за естетичним показанням:

 • недостатній обсяг «п’ятої точки» від природи, що створює диспропорції фігури,
 • незадоволення формою,
 • вроджена асиметрія сідничної області – видимі відмінності в обсязі та формі,
 • провисання, в’ялість шкіри через схуднення або вікові зміни, а також після пологів,
 • деформація через травму («ямку»), втягнуті всередину рубці та шрами.

Показання до хірургічного втручання визначає пластичний хірург на індивідуальній зустрічі. Пластичний хірург клініки Vidnova консультує у Запоріжжі, Дніпрі, Львові. Консультація безкоштовна.

Іншогородні пацієнти можуть у 1 візит поєднати консультацію + обстеження + операцію.

Клініка надає безкоштовний трансфер на операцію для пацієнтів із Дніпра.

Протипоказання

Для збільшення сідниць своїм жиром є протипоказання:

 • вік до 18 років,
 • тяжкі хронічні захворювання на стадії загострення,
 • патології згортання крові,
 • онкологічні захворювання,
 • вагітність, лактація.

Підготовка та етапи проведення операції

За 1 день до проведення ліпофілінгу сідниць пацієнт проходить комплексне обстеження та здає аналізи у клініці Vidnova, а також консультується з лікарем-анестезіологом.

Збільшення сідниць своїм жиром проводиться під загальним інгаляційним наркозом. Його застосовують у європейських клініках. Переваги інгаляційного наркозу – комфортне занурення у сон та легкий вихід із нього.

Проведення ліпоскульптурування сідниць передбачає 3 етапи:

 1. Ліпосакція. Із заздалегідь позначених донорських зон (живот, талія, спина, стегна) проводиться забір жирової тканини. Для цього фахівець використовує спеціальну канюлю. Через мікропроколи він отримує необхідний обсяг біоматеріалу.
 2. Отриманий жир готується до пересадки (аутотрансплантації). Він проходить очищення від крові, зруйнованих клітин у спеціальній центрифузі.
 3. Безпосередньо ліпофілінг – введення очищеного жиру в сідниці. Для маніпуляції застосовуються канюлі. Біоматеріал запроваджується ін’єкційно невеликими дозами на різну глибину.

Тривалість оперативного втручання визначається індивідуально, залежно від обсягу. Орієнтовно тривалість триває 2 години.

Реабілітація після ліпофілінгу сідниць

Після операції пацієнт перебуває 1 добу у клініці. При виписці він отримує всі поради від пластичного хірурга.

Під час реабілітації важливо носити компресійну білизну протягом 2-4 тижнів.

Перші 2-3 дні є можливість присутності дискомфортних відчуттів. Вони можуть проявлятися, як набряклість, синці, оніміння у прооперованій ділянці. Дискомфортні відчуття швидко знімаються знеболюючими препаратами, які прописує хірург для відновлення.

Стандартний період відновлення після ліпоскульптурування триває 2-3 тижні. Важливо помітити – людина не випадає із соціального життя. Через місяць можна оцінити результат операції.

Через 2 місяці можна повернутися до відвідування басейнів, саун, бань. Рекомендуємо поновлювати спортивні тренування.

Скільки тримається ефект ліпофілінгу сідниць?

Головний нюанс – стабільна вага пацієнта. Рекомендується виконувати ліпоскульптурування сідниць у комфортній вазі, а після нього не планувати схуднення. Це запорука стабільного та довгострокового результату, який збережеться на все життя.

Переваги методу

Безпека. Власний жир – «рідний» матеріал, тому му він чудово приживається. Виключені відторгнення та алергічні реакції.

Без встановлення силіконових імплантатів. Методика ідеально підходить дівчатам, які не хочуть через різні причини встановлювати імплантати.

Мінімальна травматизація. Хірург працює тонкими канюлями через мікропроколи. Вони приховані у природних складках шкіри. На тілі немає розрізів та швів.

Жирова тканина позитивно впливає на шкіру. За рахунок вмісту стовбурових клітин відбувається додатковий ліфтинг-ефект та омолодження шкіри.

Природні форми після корекції. Жир розподіляється рівномірно за природними лініями тіла. Ефект є максимально натуральним.

WOW-ефект за 1 операцію. Пацієнтка отримує максимально виражений результат: миттєво усуваються жирові відкладення у проблемних зонах + заповнюється обсяг інших зонах.

Ціна ліпофілінгу у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові

Ціна на ліпофілінг сідниць у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та інших містах України складає 3000-4000 €. Ця сума включає: обстеження перед операцією, інгаляційний наркоз, забір та введення жирової тканини, компресійну білизну, медикаменти (включаючи ті, що потрібні для реабілітації).

З інформацією про вартість пластики тіла ви можете ознайомитись у розділі «Ціни ».