Обирай зручний спосіб зв'язку:

Чому іноземці хочуть робити пластику в Україні?

Останнім часом було відзначено, що темпи розвитку світового медичного туризму щорічно збільшуються. Не можна не помітити того факту, що значний внесок у цей напрямок роблять і пластичні хірурги України. Це зумовлено тим, що багато громадян з-за кордону воліють провести низку естетичних операцій саме тут.

Однією з клінік, яка часто приймає іноземних гостей, є клініка пластичної хірургії Vidnova, розташована в місті Запоріжжі. Часте відвідування хірургічного центру обумовлено низкою причин.

3 основні причини

  1. Пластичні хірурги України використовують актуальне в Європі та США обладнання, що сприяє високій якості хірургії.
  2. Висока кваліфікація спеціалістів. Пластичні хірурги України поряд із закордонними колегами відвідують міжнародні конференції, семінари, вивчають інновації у світі хірургії та вдосконалюють свої навички.
  3. Фахівці, які працюють у клініці «Vidnova», знають іноземні мови, і це позитивно впливає на сервіс, який надається іноземцям. Мовний бар’єр не стане каменем спотикання.

Навіть маючи такі позитивні якості, ціни на операції, які виконують пластичні хірурги України, вигідно відрізняються від вартості аналогічних пластик за кордоном.

Все це, поза сумнівом, привертає увагу іноземців: до клініки «Vidnova» приїжджають пацієнти з Італії, Німеччини та інших країн світу. Вони впевнені у високій якості обслуговування, а також у позитивних результатах.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний […]

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними […]

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько