Обирай зручний спосіб зв'язку:

Похолоднішало? Настав час омолоджувати шкіру!

З першими холодами в клініках пластичної хірургії починається справжня «весна»! Адже це найкращий час для проведення всіх процедур з омолодження шкіри, відновлення її природної краси та сяйва після літньої спеки, згубного впливу вітру та сонця.

Пластичні хірурги рекомендують проводити будь-які процедури догляду за обличчям і тілом саме в осінньо-зимовий період. Оскільки досягнення максимального ефекту потрібно цілий комплекс заходів, що розтягує процес на місяці. Зате результат може бути дуже позитивним: доглянута шкіра, підтягнуте тіло, відсутність зморшок та ознак в’янення.

Найпростіший метод відновлення шкіри, що постраждав від ультрафіолету, складається з двох етапів.

Повертаємо чистоту

Перший етап – повернення шкірі її природної чистоти. Необхідно провести чистку, яка позбавити епідерміс від відмерлих клітин, а також забруднень, спричинених контактом з агресивним довкіллям.

Чищення шкіри також буває кількох видів. Найбільш щадним вважається ультразвукове чищення обличчя, а також поверхневий хімічний пілінг. Верхній шар епідермісу знімається за рахунок контакту із фруктовими кислотами. Процедура безболісна і ефективна: шкіра стає більш гладкою, набуває рівного кольору.

Пілінг може бути також серединним чи глибоким. Серединні пілінги допомагають навіть позбавлятися дрібних зморшок, а глибокі – зробити менш помітними.

Підживлюємо вітамінами

Другий етап відновлення шкіри – це її харчування. Після чищення шкірі потрібна реабілітація. Найкраще для цього підходять ін’єкційні методики, наприклад, мезотерапія. Вітамінні комплекси доставляються “за місцем” – тобто, безпосередньо в шкіру.

Існує і радикальніший метод – плазмоліфтинг. Цей метод передбачає забір невеликої кількості крові у пацієнта, її очищення, обробка в центрифузі, що збільшує кількість тромбоцитів та ін’єкції. Плазмоліфтинг прискорює процеси регенерації, живить, допомагає шкірі формувати товстіший шар колагену в тих місцях, де, за віковими причинами, він став тоншим (і де сформувалися зморшки).

Повернути шкірі красу та молодість просто – для цього потрібно лише вчасно приділити собі увагу та дбати про своє здоров’я!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний […]

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними […]

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько