Обирай зручний спосіб зв'язку:

Три щаблі до прекрасної постаті після пологів

Материнство – це радість. Однак вагітність і годування грудьми нерідко змінюють тіло жінки, позбавляючи її фігуру гармонійних та привабливих пропорцій молодості. Деякі жінки дуже важко переживають такі зміни, страждають на депресію, починають соромитися свого тіла або втрачають віру у власну привабливість.

Але насправді існують способи повернутись у форму. Причому досить швидко.

Звичайно, перше, що спадає на думку, це дієта і фітнес. Фізичні вправи повертають енергію, допомагають скинути зайву вагу та стати стрункішою. Дієти можуть виявитися як корисними, так і небезпечними для здоров’я. Все залежить від обраної системи харчування та індивідуальних особливостей здоров’я.

Дієти та спорт можуть бути результативними, проте потребують великих зусиль. Крім того, внаслідок деяких особливостей здоров’я та конституції жінки трапляється, що навіть регулярні фізично навантаження не призводять до очікуваного результату. Можна схуднути, але не набути стрункості, підтягнутості і краси шкіри живота.

Пластична хірургія пропонує комплекс заходів для повернення форми після вагітності та годування груддю.

Крок 1. Звільнення від жирових складок на животі

Отримані під час вагітності зайві кілограми зазвичай йдуть після пологів. Однак є так звані «проблемні» області, які худнуть в останню чергу. Наприклад, зона талії, живота та стегон. Зазвичай тут накопичуються надлишкові жирові відкладення, яких дуже складно позбутися навіть за допомогою фізичних навантажень.

Прибрати на животі та талії жирові складки, а з стегон – опуклі «галіфе», допоможе ліпосакція. Швидка та малотравматична операція допоможе позбавитися зайвих кіло. Правда, не можна сприймати ліпосакцію як радикальний метод схуднення, тому що насправді ця процедура не дозволяє одночасно видалити велику кількість зайвої ваги.

Крок 2. Підтяжка живота

Практично кожна друга жінка після вагітності потребує абдомінопластики. Адже під час вагітності шкіра живота розтягується. Навіть якщо потім жінка серйозно худне, шкіра, що втратила резерв еластичності, залишається нерідко в’ялою.

Абдомінопластика дозволяє не тільки видалити надлишок шкіри на животі, але також позбавить розтяжок і складок. У ході операції м’язи живота зшиваються таким чином, що потім він виглядає підтягнутим, струнким та спортивним.

Крок 3. Корекція контурів тіла та пропорцій

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний […]

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними […]

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько