Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластика повік (блефаропластика)

У погляді людини відображається не лише душа, а й її молодість. Тому естетичні хірургічні операції для омолодження зони очей користуються постійною популярністю і у жінок, і у чоловіків. Блефаропластика (пластика повік) – одна з таких операцій. Вона справляється з віковими змінами, прибирає повіки, що нависають, «мішки» і зморшки під очима.

Блефаропластика має на увазі:

 • пластику верхніх повік
 • пластику нижніх повік
 • транскон’юнктивальну пластику нижніх повік (безшовну)

Досвідчені пластичні хірурги клініки Vidnova проводять естетичне омолодження періорбітальної зони. Після операції ви отримуєте молодий та виразний погляд, ваші очі знову засяють!

Блефаропластика

Показання до проведення блефаропластики

Шкіра повік найтонша і ніжна. Саме тому вона перша схильна до старіння та вікових змін. Нависання повік, сіточка зморшок, «мішки» та припухлості, в’ялість, – все це бачать оточуючі. Вони відзначають стомлений вигляд, похмурий погляд та «зайвий» вік.

Найчастіше показаннями до пластики повік стають естетичні моменти:

 • надлишок шкіри та нависання (птоз) верхньої повіки («похмурий погляд»)
 • жирові грижі («мішки») під очима та зморшки
 • вікові зміни зони навколо очей (шкіра втратила пружність та еластичність)
 • особисте бажання пацієнта перетворити періорбітальну область

Але в деяких випадках блефаропластика може мати медичні показання. Допустимо, коли шкіра на верхніх повіках починає нависати в куточках очей і закриває кут огляду. Людина виникає фізичний дискомфорт і знижується зір.

Блефаропластика в Запорожье и Львове

Ще одне важливе питання: у якому віці краще робити пластику повік? Вік пацієнта не відіграє першорядної ролі, важливі показання. А тут все індивідуально: вони можуть бути в 25 або відсутні в 45 років. Зазначимо, що багато хто вважає блефаропластику віковою операцією. Але з проблемами поводяться і молоді люди віком 23-25 ​​років — це залежить від анатомічних особливостей.

Можливі протипоказання до пластики повік

 • вік пацієнта до 18 років
 • гострі хронічні та інфекційні захворювання у стадії загострення
 • наявність запальних та інших патологічних станів у сфері очей
 • захворювання щитовидної залози
 • порушення згортання крові
 • цукровий діабет (декомпенсований)
 • вагітність та період грудного вигодовування

Визначення протипоказань до операції – завдання пластичного хірурга, а чи не самого пацієнта.

Підготовка до процедури блефаропластики

Перший крок – консультація пластичного хірурга. Очні консультації проходять у Запоріжжі та Львові, включають наступне:

 • визначення показань до операції;
 • розмова з пацієнтом про його побажання щодо нового зовнішнього вигляду періорбітальної області;
 • демонстрація фото “до-після” аналогічних випадків блефаропластики.

Пластичні хірурги клініки Vidnova консультують безкоштовно. Можлива відеоконсультація.

Після консультації перед операцією пацієнту призначають стандартні медичні аналізи. Їх можна зробити на базі нашої клініки у день операції.

Спеціальної підготовки до пластики повік не потрібно. Однак необхідно дотримуватись таких рекомендацій:

 • за 2 тижні виключити вживання алкоголю, відмовитись від цигарок (це сприятливо вплине на період реабілітації);
 • бажано напередодні зняти нарощені вії;
 • попередити хірурга про всі прийняті медикаменти, у тому числі БАДи та вітаміни

Особливості операції пластики повік та її етапи

Пластика повік зазвичай виконується під місцевою анестезією. Тобто пацієнт перебуває у свідомості, але не відчуває болю та дискомфорту. Місцевий анестетик, по суті, відключає зону, де проводитиметься хірургічне втручання. Також блефаропластика може виконуватись під легким наркозом.

Пластика повік у Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Києві поділяється на кілька видів.

Блефаропластика верхніх повік

Вирішує проблему верхньої повіки, що нависає. Для усунення надлишку шкіри хірург робить розріз від початку природної складки у внутрішньому кутку ока до зовнішнього. Залежно від надлишку тканин розріз виходить за межу зовнішнього кута ока. Частково під час верхньої блефаропластики усуваються жирові грижі. Після закінчення всіх маніпуляцій хірург накладає косметичний шов. Шов знаходиться в природній складці століття і після загоєння абсолютно непомітний. Тривалість операції 40-50 хвилин.

Блефаропластика нижніх повік

Вирішує проблему жирових гриж, які проявляються постійними «мішками» під очима, та надлишку шкіри на нижніх повіках. Розріз проходить за міліметр від краю вій. Частково видаляються жирові пакети та зайва шкіра. Зазначимо, що проводимо жирозберігаючу блефаропластику. Тобто жирові грижі частково видаляються, а частково перерозподіляються, щоб уникнути нерівностей та западань. Тривалість операції 40-50 хвилин.

У деяких пацієнтів є яскраво виражена нососльозна борозна. Тоді блефаропластика поєднується з ліпофілінгом нижньої орбітальної зони.

Транскон’юнктивальна пластика нижніх повік (безшовна)

Також рішення жирових гриж – “мішків” під очима. Її часто називають безшовною, тому що на шкірі немає розрізів. Методика має на увазі видалення жирових пакетів через кон’юнктиву – розріз робиться всередині ока. Видаляється лише жирова грижа.

Транскон’юнктивальна блефаропластика підходить молодим пацієнтам до 40 років, які мають «мішки» під очима, але немає вікових змін у вигляді зайвої шкіри на нижніх повіках. Таким чином, шкіра скоротилася самостійно. Тривалість операції 15-20 хвилин.

Кругова блефаропластика

Поєднання пластики верхніх та нижніх повік. За наявності показань операції краще поєднати.

Блефаропластика проходить амбулаторно. Пацієнт протягом 1-2 годин перебуває під наглядом медичного персоналу, після чого може їхати додому.

Реабілітаційний період після блефаропластики

Зазвичай пацієнти швидко відновлюються, оскільки тонка шкіра на повіках добре кровопостачається, тому рубці тут зовсім непомітні.

Перші 2-3 дні після операції буде виражена набряклість, можуть з’явитися синці. У цей період краще поберегти себе: не працювати за комп’ютером, не дивитися телевізор. Набряклість добре знімається за допомогою компресів. Поступово вона сходить нанівець.

Шви після пластики верхніх та нижніх повік знімаються на 7 добу. Після транскон’юнктивальної блефаропластики шви не знімаються.

Реабілітація триває 2 тижні.

Результати операції з пластики повік

Пропонуємо ознайомитись з результатами різних видів блефаропластики через 1 місяць, які виконали пластичні хірурги клініки Vidnova у Запоріжжі та Львові.

Переваги блефаропластики у клініці Vidnova

 • компетентні пластичні хірурги – Світлана Работенко працює 15 років у сфері естетичної медицини; Іван Кононихін – 9 років;
 • сучасна операційна, оснащена європейським обладнанням;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • привітний персонал клініки підтримує пацієнтів всіх етапах реабілітації;
 • “Хірургія 1 дня”. Нашим пацієнтам для економії часу та зручності ми пропонуємо поєднати консультацію+обстеження+пластику повік у Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Києві в 1 день.

Ціна пластики повік у Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Києві

Ціна блефаропластики становить 550-950 € в залежності від виду. Ця сума включає: обстеження перед операцією, місцеву анестезію, медикаменти (включаючи потрібні для реабілітації), фізіопроцедури після операції.

З інформацією про вартість пластики особи ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».

Вартість послуги
Назва послуги
Вартість

У вартість включено: швидке обстеження перед операцією, операція, медикаменти (включно для всього реабілітаційного періоду), перев’язки, огляди, фізіопроцедури для прискорення реабілітаційного періоду. Ви отримаєте необмежений доступ для контактів з хірургом або компетентними помічниками цілодобово для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з операцією.

Докладніше

У вартість включено: швидке обстеження перед операцією, операція, медикаменти (включно для всього реабілітаційного періоду), перев’язки, огляди, фізіопроцедури для прискорення реабілітаційного періоду. Ви отримаєте необмежений доступ для контактів з хірургом або компетентними помічниками цілодобово для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з операцією.

Докладніше

У вартість включено: швидке обстеження перед операцією, операція, медикаменти (включно для всього реабілітаційного періоду), перев’язки, огляди, фізіопроцедури для прискорення реабілітаційного періоду. Ви отримаєте необмежений доступ для контактів з хірургом або компетентними помічниками цілодобово для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з операцією.

Докладніше

Хто проводить:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Кононыхин Иван Вадимович
Кононихін Іван Вадимович

пластичний хірург

Вартість:

Блефаропластика верхня
750 - 950 €
Блефаропластика нижня
750 - 950 €
Блефаропластика транскон'юктивна
550 - 750 €