Обирай зручний спосіб зв'язку:

Шутенко Віталій Іванович

Шутенко Виталий Иванович

Віталій Іванович Шутенко – лікар-анестезіолог із більш ніж 20-річним стажем. Його професійний шлях розпочався 1984 р. у медсанчастині Запорізького залізорудного комбінату, що й визначило майбутню професію.

Прагнучи підвищити професійний рівень, Віталій Іванович вступив до медичної академії м. Дніпропетровська, де й навчався наступні сім років. За час навчання він вирішив удосконалюватися в анестезіології – одній із найскладніших та найвідповідальніших професій. З 1995 по 1997 навчався за спеціальністю «Анестезіологія» в інтернатурі Запорізького медичного університету.

Після закінчення навчання з 1997 року його було прийнято на посаду анестезіолога до лікарні м. Дніпрорудного. Багаторічна праця, відповідальність та високі успіхи у роботі дозволили Віталію Івановичу у 2006 році очолити відділення анестезіології та інтенсивної терапії. У 2012 році його було запрошено до запорізької клініки «Вітацентр» на аналогічну посаду.

З 2016 року Віталій Іванович присвятив себе окремому напрямку – анестезіології у пластичній та естетичній хірургії. Наразі він провідний лікар-анестезіолог у Клініці пластичної хірургії «Vidnova» м. ​​Запоріжжя. Його висока кваліфікація – найкраща гарантія безпеки клієнтів клініки при пластичних операціях будь-якої складності та малоінвазивних процедур.

Крім професійних якостей Віталія Івановича варто відзначити оптимізм та розуміння людської психології. Він завжди знаходить спільну мову з пацієнтами, вміє підтримати і налаштувати правильний лад як перед операцією, так і в реабілітаційний період.

Віталій Іванович – старанна та відповідальна людина. Щорічно бере участь в основних українських та закордонних профільних заходах, завдяки чому одним із перших дізнається про останні новації в медицині. Тому в його повсякденній практиці задіяні новітні методи знеболювання під час хірургічних втручань, які не шкодять здоров’ю пацієнта.