Обирай зручний спосіб зв'язку:

3D моделювання результатів пластичної операції: можливість зазирнути у майбутнє

Кожен пацієнт, який планує візит до пластичного хірурга, ставить собі питання – як я виглядатиму після пластичної операції? Сучасна 3D візуалізація в хірургії дає можливість отримати чітку, а головне – наочну відповідь!

У клініці Vidnova є унікальна можливість побачити результат до хірургічного втручання та взяти участь у процесі створення своєї нової зовнішності. Пропонуємо технологію нового покоління VECTRA Н2! Докладніше про неї розповідає провідний пластичний хірург Світлана Работенко.

Що дає 3D моделювання пластичної операції

Комп’ютерна візуалізація допомагає ухвалити рішення про необхідність оперативного втручання. Вона вирішує дилему: очікування чи реальність! Тривимірна картинка показує, наскільки гармонійним вийде результат пластики, чи він відповідає очікуванням пацієнта.

Тривимірну візуалізацію зазвичай застосовують перед ринопластикою та збільшенням грудей.

Якщо вас не влаштовує естетичний вид носа – є горбинка, широка спинка, непропорційна форма, то 3D моделювання носа дасть чітке уявлення про те, як гармонізуються риси обличчя після ринопластики. Своє нове обличчя можна буде оцінити з усіх ракурсів – анфас, профіль, напівпрофіль.

Ще більше заворушень викликає збільшення грудей. Імплантат якої форми, розміру підійде? Яким буде розмір грудей? Наскільки вона стане природною, пропорційною тілу? Сумніви розвіює комп’ютерна візуалізація. Програма допомагає “приміряти” різні силіконові імплантати, “наживо” показує майбутній результат збільшення грудей.

3D моделювання пластичної хірургії – гарантія продуктивної консультації та успішної операції, підсумок якої на 100 % задовольнить людину.

Безкоштовні консультації відбуваються у Запоріжжі, Дніпрі. Ми приймаємо пацієнтів з Дніпра, Херсона, Луганська, Донецька та інших міст України.

Етапи 3D моделювання

У клініці Vidnova використовується інноваційна програма комп’ютерного моделювання пластики – VECTRA Н2.

Методика передбачає 2 етапи:

Тривимірна зйомка. Лікар робить фотографії на спеціальний фотоапарат. Потім програма їх опрацьовує, а потім виводить зображення на монітор комп’ютера. Фото максимально реалістичне, повністю повторює анатомію людини.

Моделювання результату. Пластичний хірург та пацієнт починають «працювати» над майбутньою зовнішністю. Наприклад, часто запитують – що таке 3d моделювання обличчя та як воно проходить? За допомогою спеціальних інструментів спеціаліст «створює» новий ніс – прибирає горбинку, коригує форму, ширину, довжину. Для візуалізації результату маммопластики підставляє різні імплантати.

Цей етап дуже важливий – у процесі встановлюється комунікація лікаря з пацієнтом. Підвищується рівень довіри, порозуміння. Це робить ухвалення рішення про пластику легким!

Візуалізація займає 20 хвилин. Для її проведення потрібна очна присутність людини. По фото тривимірна модель не створюється.

Після консультації пацієнт отримує усі матеріали безкоштовно.

Переваги 3D моделювання

Висока точність. Сьогодні це найбільш точний та якісний метод, який показує результати до операції.
Індивідуальність. Програма враховує всі особливості будови тіла. Це буде ваша унікальна модель, побудована, виходячи з рис обличчя, пропорцій фігури.
Реалістичність. Це новий формат зображень – область, що оперується, відображається з усіх проекцій. Раніше людина могла бачити результат тільки в 2D проекції після фотошопу. Зображення перекручувалося, не демонструвало обсяг.
Дивимося «після» ДО операції. Вже на консультації пацієнт знає, яким буде результат хірургічного втручання та може його оцінити.

Мрієте про перетворення і хочете побачити, яким воно буде? Тоді записуєтесь на консультацію! Для цього достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.