Обирай зручний спосіб зв'язку:

Абдомінопластика – популярна операція серед жінок всього світу

Абдомінопластика входить до десятки найбільш затребуваних операцій у світі. Як і ліпосакція, пластика живота повертає фігурі стрункість і красу. Абдомінопластику найчастіше роблять жінки після народження дітей.

США: скульптурна корекція фігури

Найбільш популярна абдомінопластика у США. Тут таку операцію роблять кілька десятків тисяч жінок щороку. Пластика живота входить до комплексної хірургічної корекції фігури, яка в американських клініках названа ліпоскульптурою.

Попит на ліпоскульптуру за даними Американської асоціації пластичних хірургів зростає на 3% щорічно. Не лише жінки, а й чоловіки роблять таку корекцію.

Ліпоскульптура складається з двох етапів: зниження ваги та видалення надлишків шкіри (у тому числі на животі). Перший етап зазвичай має на увазі ліпосакцію, хоча при досить великому обсязі зайвої ваги (понад 6 кг) потрібні й інші методики схуднення (у тому числі спеціальне харчування, спортивні навантаження та лікування від ожиріння). Обвислу шкіру видаляють в області живота, боків та стегон.

Багато жінок, які народжували, роблять ліпоскульптуру: спочатку забираються залишки жирової клітковини з живота (так зване «пупкове кільце», а також жирові складки, що утворилися під час вагітності), потім – проводиться абдомінопластика, щоб зробити живіт пружним і плоским.

Великобританія: пластика живота після баріатрії

Абдомінопластика після баріатричного лікування дає реальний шанс на якісно нове життя. Пластика живота прибирає залишки жиру та розтягнутої шкіри, повертаючи хорошу фігуру (багато пацієнтів з ожирінням раніше не мали такої підтягнутої та стрункої фігури, як після абдомінопластики).

Азія: пластик для усунення розтяжок

ліпосакція – одна з найбільш затребуваних операцій в ОАЕ, її роблять навіть дітям, які страждають на зайву вагу.

Абдомінопластику проходять жінки, які народжували або різко схудли. Навіть ті, хто від природи має гарну фігуру і не втратив її після вагітності, намагаються робити пластику живота, щоб усунути розтяжки після вагітності.

Україна: пластика живота – як шлях до ідеального тіла

У нашій країні пластика живота теж має попит. На жаль, багато молодих жінок не можуть скинути вагу після вагітності, а деякі мають проблеми з животом навіть у юному віці. Абдомінопластика допомагає стати струнким всім без винятку.

Показання для проведення абдомінопластики:

  • Наявність жирових складок на животі, обвисання шкіри (складка над нижньою частиною живота та лобковою кісткою);
  • Наявність розтяжок на животі (після вагітності або набору ваги);
  • Птоз шкіри (з’ясовується за положенням пупка);
  • Неестетичний вигляд живота, складки, попрілості, в’яла шкіра;
  • Наявність рубців після операцій або травм;
  • Пупкова грижа живота;
  • Діастаз м’язів живота після вагітності та народження дитини.

Абдомінопластика усуває всі ці недоліки. Під час операції висікається частина жирової клітковини та надлишок шкіри, формується (або переноситься) пупок, усуваються ділянки шкіри з розтяжками чи рубцями. Для лікування діастазу м’язів лікар зшиває м’язи живота, формуючи підтягнутий прес і зменшуючи обсяг талії.

Результат операції зберігається на все життя, проте після абдомінопластики треба дотримуватися режиму правильного харчування, щоб не почати повніти. Заборонено робити пластику живота жінкам, які ще планують вагітності.

Бережіть своє здоров’я та будьте завжди красивими!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.