Обирай зручний спосіб зв'язку:

Абдомінопластика живота та мініабдомінопластика: у чому різниця?

Естетична хірургія відкриває перед людиною безліч способів удосконалення своєї зовнішності. Абдомінопластика живота ефективно вирішує проблему обвислої шкіри та розтяжок в області талії. Давайте розберемося у різновидах цієї операції, і навіть їх компонентах.

Абдомінопластика живота та мініабдомінопластика дають довічний результат. Причиною появи нових обвисань може бути значне різке зниження ваги, вагітність. Визначити, яка саме абдомінопластика живота потрібна, можна лише на консультації хірурга.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.