Обирай зручний спосіб зв'язку:

Боротьба зі зморшками: які методи найефективніші?

Намагаючись зберегти молодість, ми багато на що готові. Тут і дорога косметика і неймовірно дорогі процедури в салонах краси, і прийоми професійного візаж… Але зморшки все одно з’являються і стають глибшими.

Фахівці виділяють три найважливіші підходи у боротьбі зі зморшками.

Підхід перший: зупиняємо ранню старість

Багато написано про те, як слід харчуватися і як жити, щоб захистити організм від передчасного старіння. Все це поради можна звести до кількох:

  1. Харкуйте так, щоб не перевантажувати організм. Для цього їжте здорову їжу – овочі та фрукти, бобові, горіхи, рибу та м’ясо, крупи, варені, тушковані та печені (але не смажені!) страви. Чи не переїдайте. Не зловживайте солоним та солодким – так ми засмічуємо судини, уповільнюючи кровообіг і тим самим стимулюємо процес старіння в організмі.

  2. Пийте воду. Кількість споживаної рідини на день – питання спірне. Існує думка, що її має бути не менше 1,5-2 літрів, але насправді багато залежить від ваги людини умов її перебування (жарко або холодно), харчування, споживання рідких страв, потовиділення тощо. Розрахувати точну кількість необхідної на добу води може дієтолог. content/uploads/2017/11/2-10-300×200.jpg” alt=”” width=”300″ height=”200″ />

  3. Займайтеся фізичними навантаженнями. Гіподинамія – одне з причин передчасної старості всіх органів прокуратури та тканин. Більше рухатися корисно і для серця та шкіри. Почніть хоча б із інтенсивних прогулянок на півгодини та ранкової (вечірні) зарядки. Чи не любите активний спорт? Тоді йдіть на йогу, яка допоможе розслабитися і розім’яти м’язи.

  4. Уникайте шкідливих звичок. Куріння здатне додати до десяти років до реального віку. Але все ж таки найстрашніша «шкідлива звичка» – це порушений режим сну. Незважаючи на поради сомнологів, люди все одно лягають, коли їм зручно, як це продиктовано їх графіком і ритмом життя. Але спати хоча б 7 годин на добу потрібно, щоб організм відновлювався!

Підхід другий: дбаємо про шкіру

Шкіру треба берегти від ультрафіолету, що руйнує її. Для цієї мети справді існує спеціальна косметика. А щоб вона була ефективною – потрібно індивідуально підібрати потрібний УФ-фільтр з дерматокосметологом.

Турбота  про шкіру – це також регулярне живлення клітин. Для чого існують лікувальні маски, а також більш дієві процедури, що глибоко проникають – наприклад, мезотерапія. Остання передбачає активне харчування шкіри вітамінними коктейлями (за допомогою ін’єкцій).

Турбота про шкіру – це очищення її від шлаків. З одного боку з цією функцією справляється непоганий обмін речовин. Але допомогти йому можна і потрібно. І тому існують методики очищення. Найпростіші – скрабування у домашніх умовах. Але ефективніші, з реальним ефектом омолодження та знищення зморшок – це процедури косметичних клінік. Наприклад, хімічні пілінги, шліфування шкіри лазером, дермабразії.

Підхід третій: омолоджуємо шкіру

Як би не намагалися люди продовжити молодість, а все одно роки беруть своє. Особливо на нас позначаються стреси. Міміка, як негативна, і позитивна, відкладає свої відбитки на особі. Це зморшки та складки, помітні вже до 28 років.

Усунення явних і помітних зморшок слід довірити професіоналу.

Існує кілька методик для маскування зморшок:

  1. Ін’єкції ботоксу – препарат тимчасово (і непомітно!) знерухомлює деякі м’язи, які викликають появу зморшок.

  2. Контурна пластика – в шкіру вводяться натуральні «наповнювачі» на основі природної для людини гіалуронової кислоти. Зморшки розгладжують “зсередини” – вирівнюючи наповнювачем шкірний рельєф.

  3. Ліпофілінг – вид контурної пластики, коли замість синтезованого наповнювача використовується власна очищена жирова клітковина.

  4. Підтяжка шкіри – застосовується у випадках, коли вікові ознаки вже дуже помітні і не піддаються корекції малоінвазивними методами. Підтяжки бувають різними (це і підтяжка брів, і підтяжка грудей >). Підтяжка обличчя та шиї – це видалення надлишку розтягнутої з роками шкіри. Ефект явного омолодження закріплюється на роки (через десятиліття людина все ще виглядає набагато молодшою ​​за своїх однолітків).

Бережіть своє здоров’я!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.