Обирай зручний спосіб зв'язку:

Чи можуть груди видати ваш вік?

У ході експерименту було визначено, що чоловіки звертають увагу на найвипукліші частини жіночого тіла. Тому зона декольте ніколи не залишиться непоміченою. Але чи зможе вона видати вік своєї володарки?

Груди ділять на скільки сегментів з погляду анатомії: квадрати і чверті. Та частина, що виділяється в декольті, виходячи на поверхню в V-подібному вирізі, є однією з найкритичніших. І з погляду сексуальності, і з погляду хірургії. Ця область є верхнім внутрішнім квадратом грудей. Чим більше і об’ємніше груди, тим вона схильніша до опускання. Внаслідок чого в області декольте обсяги видно не так чітко.

Безумовно, за допомогою правильно підібраного бюстгальтера можна поправити зовнішній вигляд, перерозподіливши масу тканини, але в результаті, найімовірніше, вийде ефект «полички», а визначна складова не збільшиться.

Яке значення має розмір

Зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську прагнуть чимало жінок із пишними формами. Адже великі обсяги створюють низку проблем, які стосуються як здоров’я, так і естетики. До них відносяться: високе навантаження на хребет і плечовий пояс, візуальне збільшення ваги та обсягу, труднощі у підборі одягу та нижньої білизни. Якщо правильно і акуратно зменшити груди в Запоріжжі та Дніпропетровську, то можна досягти візуального зменшення ваги на 10 кг. Під власною вагою великі груди досить швидко піддаються птозу (обвисанню) і роблять свою володарку старшою. Ось з цих причин останнім часом все більше жінок хочуть зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську. Адже значно важливіше мати гарну, пружну та привабливу форму, ніж великий розмір.

Щодо ареоли

зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську, то в ході операції можна буде подбати і про корекцію ареоли. Після пластики форма грудей змінюється, місце розташування соска переноситься, форма ареоли вибирається відповідно до пропорцій грудей.

Які операції дозволяють це виправити

Щоб отримати ідеальну форму та контури грудей можна збільшити або зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську. Одна з головних цілей даних операцій – перерозподіл тканини так, щоб область декольте сяяла молодістю та пружністю. У більшості випадків, щоб збільшити або зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську максимально ефектно, необхідно в процесі пластики також виконати підтяжку грудей та корекцію форми ареоли.

Що потрібно знати про операцію

Зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську можна шляхом висічення зайвої тканини та жиру, а збільшити – за допомогою впровадження імплантатів. Хірургічні доступи при цих операціях можуть бути різними залежно від обраної методики. Це може бути розріз і внизу грудей, під складкою і навколо ареоли. Для того щоб зменшити груди в Запоріжжі та Дніпропетровську, може застосовуватися і комбінація розрізів: один – по нижній складці, а інший – перпендикулярно до соску («Т-подібний розріз»). Усі розрізи зашиваються косметичним швом. Через деякий час рубці гояться і зливаються зі шкірою, стаючи практично непомітними.

Прийнявши рішення збільшити або зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську, Ви повинні бути готові до реабілітаційного періоду. Це досить тривалий термін, який вимагатиме від Вас зусиль і дотримання низки правил і обмежень: не допускати попадання прямих сонячних променів на дію, що оперується, носити компресійну білизну, відмовитися від спорту та активних навантажень мінімум на 1-1,5 місяці. Обов’язково в перші кілька днів потрібно буде перебувати в лікарні під наглядом лікарів. Зате якщо один раз збільшити чи зменшити груди у Запоріжжі та Дніпропетровську, то результати залишаться з Вами на все життя.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.