Обирай зручний спосіб зв'язку:

Чим допоможе отопластика?

У давнину вважалося, що форма вух здатна впливати на долю людини. Це пояснювалося тим, що немає абсолютно однакових вух, вони, як і відбитки пальців, є унікальними і неповторними. Ще в ті часи красі вух надавали магічного значення, але що робити якщо не пощастило мати такі «магічно» гарні вуха.

Трапляється так, що форма вушної раковини змінює життя людини. Починаючи ще з дитячих років неправильна форма вух може розвинути в людині комплекси та невпевненість у собі, надати морального дискомфорту та ускладнити соціальне становлення життя.

Коли вдаються до пластики вух?

Найчастіше саме для досягнення ідеальної форми вух проводиться операція отопластика. Хоча бувають випадки, коли операція отопластику необхідна не за естетичними показниками, а за медичними: реконструкція вушної раковини. Відсутність частини або повністю всієї раковини може бути вродженим дефектом, або ж придбаним. Така операція вважається реконструктивною.

 • Лопавухість;
 • Невідповідність вушних раковин до кута потилиці;
 • Асиметрія;
 • Деформація мочок;
 • Неправильна форма вушних раковин;
 • Мікротія – недорозвиненість вушних раковин.
 • Операція отопластику

  Операція отопластика може виконуватись різними підходами, все залежить від проблеми. У випадку, коли звернення пацієнта пов’язане з відсутністю або недорозвиненістю вушної раковини, операція отопластика передбачатиме під собою пересадку і створення нової хрящової тканини (найчастіше використовують реберний хрящ) з якої моделюватиметься вушна раковина. У разі, коли операція отопластика несе під собою естетичну корекцію, для її виконання знадобиться корекція наявної хрящової та шкірної тканини. Наприклад, для лікування лопоухості розріз хрящової тканини виконують за вухом, вздовж природної складки, тоді рубець, що зажив, буде зовсім непомітний і природно зіллється з кольором шкіри.

  Тривалість пластики залежить від складності та обсягу робіт. Естетична операція отопластика виконується в межах 2 години під місцевою або під загальною анестезією.

  Але перш ніж пластичний хірург зможе призначити день операції, пацієнту необхідно пройти комплексне обстеження, проконсультуватися з терапевтом і отоларингологом. Обов’язково здати аналізів. Всі ці заходи необхідні для того, щоб хірург був повністю впевнений у стані здоров’я пацієнта, адже операція отопластику має низку протипоказань.

  Коли протипоказана операція отопластику?

  При низці захворювань пластична хірургія може бути протипоказана. До таких захворювань належить:

  1. Цукровий діабет, у якому спостерігається порушення імунітету, внаслідок чого можуть виникнути проблеми з гнійними ускладненнями;
  2. Пороки серця, ниркова недостатність;
  3. Захворювання крові, погана згортання або порушення кровообігу. Це може призвести до високих втрат крові;
  4. Хронічні захворювання на стадії загострення;
  5. Інфекційні та застудні захворювання;
  6. Вагітність та лактація;
  7. Онкологічні захворювання.

  Як відбувається реабілітація?

  Операція отопластика, якщо вона проводилася під загальним наркозом, передбачає перебування в клініці протягом доби. Якщо під місцевим – то пацієнт зможе вирушити додому в цей же день. Протягом першого часу можлива наявність больових відчуттів, але лікар при виписці призначає знеболювальні, яким пацієнт зможе зменшити біль. За кілька днів біль піде остаточно.

  Перший час протягом тижня необхідно буде робити перев’язки. Їх виконують один раз на два дні. Весь цей час потрібно носити фіксуючу пов’язку: перші два тижні цілодобово, після, тиждень-два, одягати тільки на ніч.

  Якщо операція отопластика завершилася накладенням швів, що саморозсмоктують, то їх знімати не потрібно буде, інакше лікар проведе зняття швів через тиждень.

  Операція отопластики забезпечує результат на все життя! Остаточні результати пластики можна буде оцінити за півроку.

  Бережіть себе і будьте прекрасні!

  Автор:

  Работенко Светлана Анатольевна
  Работенко Світлана Анатоліївна

  лікар-хірург вищої категорії

  Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

  Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

  Коли зійдуть набряки після ринопластики?

  Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

  Ботокс для обличчя

  Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.