Обирай зручний спосіб зв'язку:

Детокс шкіри: ТОП-3 процедури для краси

Новорічні свята плавно добігають кінця, а ви відчуваєте, що шкіра втратила тонус, стала неживою і сухою? Швидке відновлення після новорічного застілля – це детокс-процедури!

ЩО ТАКЕ «ДЕТОКС» ДЛЯ ШКІРИ І ЧОМУ ВІН КОРИСНИЙ?

«Детокс» має на увазі швидке очищення та відновлення всього організму – виведення шлаків та токсинів. Коли ми говоримо про «детокси» шкіри, то припускаємо оновлення шкірного покриву. Спеціальні косметологічні процедури позбавляють токсинів, що накопичилися (неправильна і жирна новорічна їжа, алкоголь, солодке), розганяють застій рідини в клітинах, сприяють поліпшенню кольору обличчя і розгладжують дрібні зморшки.

Головна перевага детокс-процедур для шкіри – виведення всього накопиченого за святкові дні природним чином – через кров, лімфу та дерму. Завдяки цьому запускаються нормальні обмінні процеси на глибинному рівні. У цьому процес відбувається делікатно, без шкоди здоров’ю.

ДИТОКС-ЧИЩЕННЯ: ПОКАЗАННЯ

Процедури поновлення показані для загального оздоровлення шкіри обличчя. На шкірному покриві повинно бути висипань чи запальних процесів. Перед процедурою потрібна консультація лікаря-дерматокосметолога.

Після детоксу пацієнт отримує еластичну і пружну «шкіру, що відпочила», без дрібної сіточки зморшок і висипань.

ТОП-3 ДЕТОКС-ПРОЦЕДУРИ

Фахівці клініки рекомендують проходити такі детокс-чистки шкіри:

Карбокситерапія. Безін’єкційна процедура, яка вважається топовою у медичній косметології. Вона передбачає насичення клітин шкіри молекулами вуглекислого газу. Карбокситерапія активує внутрішні процеси регенерації та значно оновлює шкіру.

Результат після карбокситерапії:

 • відходять «мішки» та синці під очима;
 • зникають набряклість і «припухлість»;
 • поліпшується еластичність;
 • шкіра глибоко зволожується, відновлюється її колір;
 • усуваються судинні порушення.

Рекомендована кількість сеансів – 3-5, виходячи з проблематики та поставленого завдання.

Біоревіталізація – природне пожвавлення – «ревіталізація» = «повернення життя». Процедура відновлює еластичність та пружність шкіри, повертає їй здоровий колір. Одна з переваг біоревіталізації – результат помітний після 1 процедури!

Результат після біоревіталізації:

 • ефект ліфтингу;
 • глибока зволоженість;
 • розгладжуються мімічні зморшки.

Косметологи проводять 2-3 сеанси для досягнення яскраво вираженого та стійкого результату.
Зараз у клініці діє акція! Один з найрезультативніших препаратів для біоревіталізації – Aquashine зі знижкою -15%. ! Тривалий ефект: 1 процедура Aquashine замінює 3-4 звичайні біоревіталізації!

Пілінги. Для цієї доглядової косметологічної процедури зима – найкращий час. Так як у цей період оптимальна температура і немає активних ультрафіолетових променів. Пілінги рекомендовані з періодичністю – 1 раз на півроку. Потрібна попередня консультація фахівця, який визначить частоту. Однак після свят як експрес-процедура – ​​це відмінне рішення. Клітини буквально отримує ковток чистого кисню. Вони оновлюються та стимулюються.
Правильно підібрані пілінги дозволяють видалити ороговілі клітини, покращити тонус шкірного покриву, зробити обличчя сяючим та підтягнутим.

Результат після пілінгу:

 • глибоке очищення;
 • живлення та зволоження глибинних шарів дерми;
 • усунення висипів, камедонів та слідів від них, «чорних крапок», пігментних плям.

Ці косметичні процедури, а також багато інших, ви можете зробити в Vidnova.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.