Обирай зручний спосіб зв'язку:

Друга молодість. Ідеальний контур обличчя після 50

Естетична підтяжка як спосіб омолодити обличчя після 50

Яким змінам зазнає наша особа після 50? Насамперед, це віковий птоз (опускання) шкіри, поява глибоких мімічних зморшок, формування другого підборіддя і про «бульдожих щік». Для вирішення будь-якої з перерахованих проблем відмінно підходить хірургічна процедура підтяжці обличчя та шиї.

Результати цієї операції вражають: розгладжуються навіть найглибші зморшки, підтягується овал обличчя, зникає нависання повік та брів. Після подібної естетичної корекції обличчя після 50 виглядає молодшим мінімум на 10 років! Ну, хіба це не друга молодість для людини?

Що потрібно знати про підтяжку обличчя після 50?

  • Ця операція не має вікових обмежень, важливий лише поточний стан здоров’я. Тому перед хірургічним втручанням пацієнт проходить комплексне медичне обстеження. За його результатами хірург приймає рішення щодо можливості проведення пластики обличчя.
  • Період відновлення організму триває близько місяця. Докладніше про його етапи можна прочитати тут.
  • Результат підтяжки обличчя після 50 років зберігається протягом усього життя. Звичайно, згодом старіння організму знову нагадає про себе змінами у зовнішньому вигляді. Але в будь-якому випадку Ви виглядатимете набагато молодше за однолітків. -300×211.jpg” alt=”” width=”300″ height=”211″ />

Чи можна омолодити обличчя після 50 без операції?

Сьогодні полиці магазинів буквально ломляться від баночок із «чудодійними» кремами. Виробники обіцяють іноді чи не фантастичний ефект від їхнього використання. Але як показує досвід багатьох з нас – ніякі креми не здатні кардинально змінити обличчя після 50. Чому так?

Здавалося б, коли до складу крему входить колаген або гіалуронова кислота, він просто не може не працювати. Але мало хто знає, що розмір молекули навіть найкращого крему все одно залишається більшим, ніж розмір шкірних пір. Через це корисні речовини не вбираються у шкіру, а залишаються її поверхні, утворюючи тонку плівку. Завдяки цій плівці вигляд обличчя після 50 дійсно може трохи покращити, але тільки до тих пір, поки Ви користуєтесь цим кремом.

Відкласти необхідність робити підтяжку можна за допомогою косметологічних процедур. Так, ін’єкції ботулотоксину ефективно справляються з мімічними зморшками. Але для підтримки отриманих від процедури результатів їх необхідно регулярно повторювати з періодичністю від півроку до року. Крім того, для збереження краси обличчя після 50, таку профілактику зморшок, залежно від індивідуальних особливостей, потрібно починати вже з 30-річного віку.

Як ботокс впливає на організм людини?

Препарати, що містять ботулотоксин («Ботокс», «Диспорт»), впливають на шкіру обличчя після 50 і молодшої однаково:

  • Діюча речовина тимчасово блокує роботу нервових закінчень, через що м’язи, що відповідають за міміку, залишаються в стані спокою. Завдяки цьому складки, що є на шкірі, природним шляхом розгладжуються, не створюючи при цьому «ефект маски».
  • Отриманий від процедури результат спочатку зберігається на 4-6 місяців, після яких «уколи краси» потрібно робити знову, щоб зберегти ефект . Згодом цей термін збільшується до 8-12 місяців.
  • Введений підшкірно ботулотоксин не накопичується в організмі і поступово виводиться з нього природним шляхом.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що найефективніший спосіб омолодження обличчя після 50 років – хірургічна підтяжка шкіри. Дізнатися подробиці про цей вид пластики та побачити, як вона може покращити Вашу зовнішність, можна на консультації пластичного хірурга. Будьте здорові та прекрасні в будь-якому віці!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.