Обирай зручний спосіб зв'язку:

Готуємо тіло до літа. Які пластичні операції час зробити перед початком сезону?

Операції на обличчі найточніші та акуратніші. Тут дуже важлива майстерність лікаря, адже рубці мають бути максимально непомітними. Саме для того, щоб шви акуратно загоїлися і злилися зі шкірою, категорично протипоказано в реабілітаційний період потрапляння ультрафіолету. Оскільки під його впливом можливим є початок пігментації. Отже, протягом місяця-двох, а в деяких випадках і більше пацієнтам не можна буде з’являтися на вулиці без головного убору, також протипоказано відвідування саун і лазень.

Період подібних жорстких обмежень для кожної операції свій, наприклад, блефаропластика передбачає, що протягом 2 місяців необхідно буде виходити на вулицю тільки в сонцезахисних, темних окулярах. А ось ринопластика обмежить ваше перебування на вулиці у сонячні дні. Після пластики носа, бажано протягом перших 6-8 тижнів виходити на вулицю тільки ввечері.

Такі процедури, як пілінг, лазерне шліфування обличчя, мезотерапія, чищення особи також мають обмеження, пов’язані зі знаходженням на сонці. Ці процедури також краще робити за пару місяців до квітня-травня.

Загальні рекомендації фахівців щодо часу проведення операцій на особі зводяться до поради виконувати їх у зимовий час.

Коли краще зробити пластичну операцію на тілі?

ліпосакція та абдомінопластика, мають тривалий період реабілітації, протягом якого заборонено вплив високих температур протягом 2 місяців. Та й контакт із водою може сприяти уповільненню відновлювального процесу.

Також ряд операцій, таких як збільшення грудей та зменшення грудей , круропластика та підтяжка живота зобов’язують носити компресійну білизну для підтримки форми. У літній час температура і так висока, а з білизною, що зтягує тілу переносити спеку ще складніше. І вплив вологи на рубці позначається негативно.

Загоєння та відновлення проходить простіше та легше у прохолодніших погодних умовах. І спокус у літню пору більше. Тому лікарі рекомендують все ж таки виконувати пластику з середини осені і до середини весни.

Будьте завжди прекрасні та здорові!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.