Обирай зручний спосіб зв'язку:

Груди після маммопластики: через добу, через місяць, через рік

СловосполученняОдин із варіантів відповіді на це запитання – невідомість, яка криється за дверима операційної. Так давайте ж розкриємо їх навстіж і розберемося в тому, як виглядають груди після маммопластики, і що пацієнтка відчуває через добу, місяць і рік після цієї хірургічної процедури.

Груди після маммопластики: перша доба

Груди після маммопластики: через місяць

Після чотирьох тижнів після хірургічного втручання набряк м’яких тканин ще може зберігатися, але він вже значно менше виражений і поступово сходить нанівець. Можливі болючі відчуття вже давно позаду. Жінка в цей час може відчувати деяку ущільненість грудей після маммопластики, що є нормою: це почуття викликане набряком і буде зникати разом з ним.

І в дуже поодиноких випадках пацієнтки скаржаться на печіння в ділянці грудини. Це не привід бити на сполох, але для власного спокою можна проконсультуватися у свого хірурга.

Симптоми, які не є приводом для занепокоєння:
• Груди після маммопластики мають легку асиметрію.
• Зберігається помірна щільність грудей.
• Рубець досить помітний – яскраво-червоний або рожевий.

Груди після маммопластики: минув рік

Консультація пластичного хірурга з питань збільшення грудей

Клініка Vidnova пропонує всім охочим отримати індивідуальну консультацію естетичного фахівця безкоштовно. Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором клініки за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333 -заявку на зворотний дзвінок

Насамкінець хочеться додати, що ті можливі дискомфортні відчуття, які ви можете відчувати в грудях після маммопластики, ніщо в порівнянні з результатами, отриманими зрештою. Подаруйте собі нове життя з любов’ю!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.