Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ідеальний живіт: питання-відповіді про абдомінопластику пластичного хірурга

Про гарну фігуру мріє кожна дівчина, але не всіх природа нагороджує ідеальними формами. Найчастіше ситуація посилюється після вагітності, масштабного схуднення у зв’язку з віком. Найбільше змін не на краще піддається живіт. Він провисає «фартухом», стає в’ялим, з’являються розтяжки… Про окремі купальники, спокусливу білизну, сукні, що облягають, можна забути…

Вихід є – абдомінопластика! Операція зменшує обсяги жиру, шкіри, повертаючи пружний живіт і тонку талію.
Перед тим, як вирішити операцію, у пацієнтів виникає багато питань щодо особливостей її проведення, періоду реабілітації, майбутнього результату. Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко відповідає на найактуальніші з них.

Кому підходить операція?

Абдомінопластика підходить людям, яких турбує обвислий шкірно-жировий «фартух», в’яла шкіра, множинні розтяжки, неестетичні рубці на животі. Найчастіше на консультацію приходять молоді мами, котрі хочуть повернути втрачені форми. Набути тіло, як «було до вагітності». У таких ситуаціях я проводжу суміщені операції . – пластика живота + мамопластика, тому що груди також втрачає форму. Популярністю користуються комплекс корекція живота + ліпофілінг сідниць (ліпомоделювання).

Ця операція показана людям, які сильно схудли, понад 20-25 кг. Чоловік втрачає вагу, а шкіра провисає. Накачати прес можна, але справитися з надмірною шкірою дуже складно. Найчастіше вона не скорочується сама.

Ще одна категорія – люди із віковими змінами. Надлишковий «фартух» може заважати у звичайному житті робити елементарні речі – зав’язувати шнурки, одягати гарний одяг, займатися спортом.

Через час після пологів можна зробити абдомінопластику?

Я рекомендую повне відновлення. Виконувати хірургічне втручання варто, коли завершено лактацію і дівчина повернулася в колишню форму, досягнувши стабільної ваги. Важливо не планувати схуднення більше 5 кг. Такий перепад ваги може скасувати результат.

Чи допомагає підтяжка живота знизити вагу?

Важливо розуміти, абдомінопластика – не спосіб швидкого схуднення. Хоча ми видаляємо надлишок жирової та шкірної тканин. Проведення операції можливе у пацієнтів до 100 кг. Якщо вага більша, то я рекомендую знизити її самостійно.

Чи виправляє абдомінопластика шви після кесаревого розтину?

Так. Абдомінопластика після кесаревого розтину дуже затребувана. За одне хірургічне втручання можна підтягнути живіт і усунути неестетичний втягнутий рубець після кесарева – “сходинку”. Шов видаляється разом із надлишком шкіри. А ще можна вшити діастаз (розбіжність прямих м’язів), відновити ослаблені м’язи черевного преса, видалити грижу.

Чи можна поєднати пластику живота з ліпосакцією?

Так, часто так і відбувається, щоб отримати максимальний результат створити бажані контури тіла. Забираються жирові відкладення з боків, фланків. У клініці застосовується сучасна щадна вакуумна ліпосакція, яка проводиться через мікропроколи.

Хірургічне втручання завжди проводиться під загальним наркозом. Для пацієнтів клініки застосовується якісний інгаляційний наркоз.

Як відбувається загоєння після пластики живота і чи можна його прискорити?

Реабілітація триває 3-4 тижні. Шви не знімаються, я працюю ниткою, що саморозсмоктується.

Період реабілітації передбачає носіння спеціального бандажу, що стягує. У цей час необхідно виконувати рекомендації пластичного хірурга. Виходити працювати можна через – 7-10 днів.

Чи багато питань у пацієнтів про те, яким буде рубець після абдомінопластики? Він розташований у зоні бікіні, легко ховається трусиками. Завдання лікаря зробити шов максимально непомітним. Для прискореного загоєння використовую спеціальний медичний клей для шкіри. Таким чином, рубець захищений від факторів довкілля, бактерій. Вже за 1 місяць він виглядає, як за 6-8 місяців. Згодом він перетворюється на смужку, яка приймає колір шкіри.

Коли можна займатися спортом після абдомінопластики?

Оптимальний час за 2 місяці. Варто орієнтуватись на свої відчуття. Починати з невеликих навантажень, поступово збільшуючи їх.

Який результат у абдомінопластики?

Стабільний та довгостроковий. Але здорове харчування, заняття спортом не скасовуються. З досвіду корекція живота проводиться один раз у житті.

У вас залишилися питання? Пластичний хірург Світлана Работенко консультує у Запоріжжі та Дніпрі. Консультація безкоштовна для пацієнтів із Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33, або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.