Обирай зручний спосіб зв'язку:

Інтимне питання: чому пацієнти наважуються на лабіопластику?

Інтимна пластика в Запоріжжі виконується з різних причин. Вона дозволяє виконати корекцію форм та розмірів малих та великих статевих губ. Які ж проблеми допомагає вирішувати інтимна пластика у Запоріжжі?

Лабіопластика приваблює жінок різного віку та з різними потребами, бажаннями та очікуваннями. В деяких випадках інтимна пластика у Запоріжжі дозволяє вирішити косметичні питання, які впливають на психологічні моменти, а в деяких – виконується за медичними показниками. Це відбувається тоді, коли малі та великі статеві губи не виконують свої фізіологічні функції внаслідок генетичних особливостей або через травми.

Проблеми із зовнішнім виглядом статевих губ можуть виникати з різних причин: травми, розриви після пологів, вікові зміни, але в основному їхній вигляд залежить від генетичної схильності. Нерідко негарне подовження статевих губ, їх асиметрія, відвисання, в’ялість, зморщування, надмірна величина впливають на самовідчуття жінки. Це може завдавати як психологічного дискомфорту, який відкладає відбиток на інтимне життя, так і фізичний.

Інтимна пластика в Запоріжжі малих статевих губ

Найчастіше інтимна пластика в Запоріжжі виконується для корекції малих статевих губ, коли їхня довжина перевищує 4 см. У нормі передбачається, що внутрішні статеві губи не повинні виходити за межі зовнішніх. Але далеко не завжди це дотримується. Через генетичні особливості від самого народження це співвідношення може не дотримуватися, і з віком стає все більш помітно. Дуже часто ця будова завдає жінці дискомфорту, призводить до психологічних проблем і не сприйняття свого тіла. Нерідко такий емоційний стан зводить нанівець інтимне життя і призводить до проблем особистого життя. Інтимна пластика в Запоріжжі здатна вирішити проблеми, що склалися, дуже швидко і ефективно.

Але, крім психологічного впливу, неправильна будова статевих губ може відкладати відбиток і на інтимному здоров’ї жінки: малі статеві губи, що виступають, стають свого роду «воротами» для інфекцій. Під час тертя відбувається запалення слизової оболонки, в яку потрапляють патогенні мікроорганізми та розвиваються інфекційно-запальні захворювання. У таких випадках інтимна пластика у Запоріжжі допомагає відновити природну будову та запобігти розвитку інфекцій. Іноді інтимна пластика у Запоріжжі виконується поряд із корекцією гормонального фону.

Інтимна пластика у Запоріжжі великих статевих губ

Інтимна пластика у Запоріжжі допомагає коригувати форми та розміри великих статевих губ, але такі операції відбуваються значно рідше. Головною метою такого коригування стає відновлення фізіологічних функцій. У разі, коли великі статеві губи недостатньо великі, або ж занадто великі, вони нездатні захищати піхву від проникнення інфекцій і переохолодження (попадання холодного повітря).

Великі форми можуть бути через вроджені особливості або через розтягнення та відвисання у процесі вікових змін. У таких випадках інтимна пластика в Запоріжжі зменшує розміри, тим самим роблячи прилягання зовнішніх губ більш щільним. Якщо ж навпаки спостерігається втрата обсягів великих статевих губ, інтимна пластика у Запоріжжі впливає на їх збільшення.

Особливості операції

Лабіопластика вважається косметичною операцією, її тривалість не триває більше години. Інтимна пластика у Запоріжжі найчастіше виконується під місцевою анестезією, і після процедури пацієнт цього ж дня повертається додому. Єдине, необхідно правильно підібрати час проведення операції. Важливо, щоб інтимна пластика у Запоріжжі проводилася не пізніше ніж за тиждень до початку менструації.

Протягом першого тижня пацієнтка повинна буде відмовитися від тісної білизни, зменшити активну фізичну діяльність, знизити час перебування у сидячому положенні та відмовитися від вживання алкогольних напоїв. Після закінчення цього терміну болючі відчуття підуть, але деякі обмеження залишаться. Наприклад, повернутися до занять спорту та до статевого життя можна буде не раніше, ніж за місяць.

Інтимна пластика у Запоріжжі ніяк не впливає на подальшу вагітність, виношування та пологи, але при цьому нерідко покращує сексуальне життя партнерів. Хоча варто відзначити, що вона має ряд протипоказань: наявність вагітності, запальних процесів в організмі, інфекційні захворювання жіночих статевих органів, наявність злоякісних утворень. Тому перш ніж приступити до операції пацієнтці необхідно пройти обстеження у гінеколога, терапевта, здати аналізи, і лише після позитивних результатів пластичних хірург зможе призначити час операції.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.