Обирай зручний спосіб зв'язку:

Клініці Vidnova 10 років!

Цього року клініці естетичної медицини Vidnova виповнилося 10 років! Саме стільки часу ми надаємо нашим пацієнтам високий рівень медичного сервісу, гарантуємо абсолютну безпеку та, звичайно, даруємо красу та гармонію.

Сьогодні Vidnova – безумовний лідер, який застосовує сучасні технології та авторські методики в галузі естетичної медицини!

Клініка Vidnova

Як створювалася Vidnova

Клініка Vidnova розпочала своє «велике плавання» з пластичної хірургії. На чолі напряму стояла провідна пластична хірургка Світлана Работенко. Світлана Анатоліївна з операційною командою виконували естетичні операції різного рівня складності:

Вже тоді в клініці визначився один із головних напрямків – відновлення після пологів. Основними пацієнтками Світлани Анатоліївни стали молоді мами, які хотіли повернути втрачені форми. Пластичний хірург проводила багато поєднаних операцій, що дозволяли досягати максимального вау-ефекту.

Незабаром виникла потреба розширювати спектр послуг. Першим у клініці з’явився кабінет медичної косметології. Пластична хірургія та медична косметологія – взаємодоповнюючі напрямки. Цей тандем дозволяє нам піклуватися про найцінніше – ваше здоров’я та красу!

Наступний крок – на численні прохання наших пацієнтів у клініці з’явилася процедура лазерної епіляції.

Наш вектор – надання комплексного підходу до здоров’я та краси. Це запорука успіху медичного закладу. У 2018 році ми відкрили філію клініки Vidnova з прогресивними напрямками – стоматологія без болю, інноваційні лазерні технології, ЛОР-напрямок.

І, звичайно, всі ці перемоги та високі результати неможливі без команди фахівців клініки Vidnova Сучасні технології Vidnova

3D моделювання на апараті VECTRA. Сьогодні це точний метод візуалізації кінцевого результату операції. Наші пацієнти бачать результат хірургічного втручання до його проведення. Комп’ютерне моделювання застосовується перед збільшенням грудей та пластикою носа.

Lumenis LightSheer DESIRE – “золотий стандарт” лазерної епіляції. Ми довели, що лазерна епіляція може бути комфортною та безболісною!

Fotona SP Dynamis (Словенія) – розумний лазер останнього покоління. Він визнаний найбезпечнішим і найболючішим у світі. Багатофункціональна платформа дозволяє проводити процедури лазерної естетичної гінекології та лазерного омолодження шкіри.

Щодня ми стаємо кращими та вдосконалюємося! Залишайтеся з вами – довіряйте професіоналам!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.