Обирай зручний спосіб зв'язку:

Контурна пластика фото до та після: створюємо чуттєві та об’ємні губи

Сьогодні йде «ера силікону», у Лету канув перекачаний «качиний» рот. У моді акуратно окреслені, помірно пухкі і чуттєві губи з ефектом «цілування». Домогтися природного результату допомагає така процедура, як пластика контурна губ. Ця процедура має на увазі введення під шкіру препаратів на основі гіалуронової кислоти.
Що являє собою Контурна пластика фото до та після

контурна пластика фото до та після
контурна пластика фото до та після

Контурна пластика губ: суть процедури

Збільшення губ відбувається за допомогою препаратів, які мають гіалуронову кислоту. Ця речовина – незамінний компонент шкіри, що відповідає за зволоження та об’єм. Гіалуронова кислота є абсолютно безпечною для організму людини. Її незаперечний плюс – антиалергенність. При цьому вона здатна повністю розсмоктуватися в організмі без залишку і виводиться природним шляхом.
Усі препарати відрізняються діючими речовинами у складі, додатковими компонентами (наприклад, наявністю у складі анестетика), щільністю, призначенням, часом збереження ефекту та рівномірністю процесу розсмоктування наповнювача. Звертайте на це увагу і не соромтеся питати у спеціаліста.

Показання для проведення

Збільшення губ роблять найчастіше за двома показаннями:

  • «чиста» естетика. Контурна пластика губ необхідна для створення нової форми або її покращення, коригування асиметрії;
  • омолоджувальна терапія. Контурна пластика губ ефективно використовується під час старіння шкіри губ. Вона прибирає блідість, зморшкуватість, сухість червоної облямівки, а також відновлює природний об’єм.

Курс процедур та ефект

Препарати лікар-косметолог вводить усередину шкірного покриву різну глибину – це від мети уколів.
Контурна пластика губ передбачає результат після першої процедури. Незважаючи на набряк і синці, пацієнтка одразу зможе оцінити ефект.
Збільшення губ гіалуроновою кислотою – процедура, що передбачає тривалий ефект. Він триматиметься близько року. Згодом препарат на основі гіалурону розчиниться і без залишку виведеться з організму. При цьому він є безпечним для організму.

Як повернути форму після збільшення?

Є два варіанти прибрати препарат на основі гіалуронової кислоти зі шкірного покриву – почекати поки засіб розсмокчеться або приїхати до фахівця і прибрати надлишок препарату за допомогою спеціальних ферментів, зберігши при цьому обсяг у потрібних місцях.
Щоб цього уникнути, рекомендуємо пацієнткам робити процедуру поетапно, щоб оцінювати результат та уникнути негативних наслідків.

Контурна пластика губ доступна у клініці Vidnova. Приходьте на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, який підбере вам ідеальну форму губ. Про ціну на процедуру можна дізнатися у розділі “Ціна“.
Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333, або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.