Обирай зручний спосіб зв'язку:

Косметична підтяжка живота та абдомінопластика: у чому суть?

Естетичні проблеми зовнішнього вигляду передньої черевної порожнини можуть зіпсувати загальний вигляд фігури, змінити її контури і доставити ряд проблем людині. Підтягнутий живіт та тонка талія є невід’ємною частиною гарної фігури. Існує ряд причин, через які форми живота можуть бути змінені і загальний естетичний вигляд зіпсований. До них відносяться відвисання тканин внаслідок зниження тонусу м’язів, втрата еластичності шкіри, набір ваги та утворення жирового «фартуха», розбіжність м’язів і в’ялість шкіри.

В наш час існує безліч варіантів для вирішення цих проблем. Косметична медицина та пластична хірургія здатні запропонувати різні способи, за допомогою яких може бути здійснена підтяжка живота підтяжка живота. Вибір методу безпосередньо залежить від причини виникнення проблеми, ступеня відхилення від норми та побажань пацієнта.

Косметологічна підтяжка живота

Коли у пацієнта відхилення не надто помітні, коли існує тільки в’ялість шкіри або невеликий животик без вираженого птозу, жирових складок та розходження м’язів, для досягнення бажаних результатів може бути достатньо застосування лише косметологічних процедур. Поліпшення кровообігу, відтік лімфи, зволоження шкіри, стимуляція обміну речовин та розщеплення жирових відкладень дає свої результати – покращується зовнішній вигляд живота.

У косметології підтяжка живота виконується різними методами, починаючи від масажів та обгортань і закінчуючи інвазивними та апаратними методиками.

Малоінвазивна підтяжка живота

Малоінвазивна підтяжка живота представлена ​​двома методиками: ліфтинг та мезотерапія.

Підтяжка живота за допомогою мезотерапії полягає у введенні ін’єкцій корисних коктейлів, які сприяють спалюванню жиру та покращенню обмінних процесів.

Під час ліфтингу підтяжка живота забезпечується шляхом створення каркасу: лікар встановлює під шкіру спеціальні нитки, кінці яких фіксує у м’яких тканинах. Ця підтяжка живота дає швидкий ефект, який триває протягом 5 років. Вона має попит у жінок після перших пологів – забезпечує непогані результати, особливо якщо була виконана відразу після них.

Але після других і наступних пологів деформація черевної стінки стає все більш вираженою, шкіра втрачає свою еластичність, піддаючись повторному розтягуванню. Може статися ослаблення чи розбіжність прямих м’язів, утворення грижі. У всіх цих випадках найефективніший результат, а іноді й єдиний можливий, зможе забезпечити лише хірургічна підтяжка живота.

Апаратна підтяжка живота

Механізм такої підтяжки живота полягає в тому, що за допомогою різних апаратів та методик відбувається стимулювання розщеплення та руйнування підшкірних жирових відкладень з одномоментною підтяжкою шкіри. Поліпшуються обмінні процеси та відтік лімфи.

Хірургічна підтяжка живота

Абдомінопластика здатна вирішувати складніші випадки, коли має місце бути виражений птоз живота, значна в’ялість шкіри та розтяжки, присутність глибоких складки та достатньо об’ємних жирових відкладень . У ряді випадків хірургічна підтяжка живота є єдиним можливим способом вирішення проблеми, наприклад, при розбіжності м’язів та грижі. Механізм операції полягає у висічення надлишків шкірної тканини, зшивання м’язів живота, видалення жирових відкладень та підтяжці шкірних покривів.

Показання для проведення абдомінопластики:

  1. Птоз тканин;
  2. Наявність жирового фартуха;
  3. Дряблість шкіри та розтяжки;
  4. Нависання шкіри та наявність складок;
  5. Наявність розтягнутої шкіри, яка не скоротилася після втрати ваги або ліпосакції
  6. Розбіжність м’язів і грижа живота;
  7. Ушкодження та дефекти шкіри;

підтяжка живота має ряд протипоказань. Тому на першій консультації пластичний хірург призначить проходження аналізів для з’ясування загального стану здоров’я пацієнта. Також може знадобитися консультація вузькоспрямованого спеціаліста. І тільки після того, як буде з’ясовано, що пацієнт не має протипоказань до проведення абдомінопластики, пластика живота буде виконана.

Остаточні результати після абдомінопластики пацієнт зможе побачити не відразу – необхідний буде реабілітаційний період, але, на відміну від косметичної, хірургічна пластика живота дає результати на все життя!

Будьте здорові та прекрасні!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.